Redmi Note 9S (128 GB) vs iPhone 7 Plus

4 yıldır 2020'den beridir Redmi Note 9S kullanıyorum cidden kaliteli cihazlar değiller. Şimdi gelip bana iPhone fanı falan demeyin çünkü Samsung'u daha çok beğenirim bu telefonu aldığım ilk 7-8 ay gayet güzeldi ama sonradan şarjım %10'un altına inince kasmalar donmalar başladı pil tasarrufu ile alakalı değil. Başkaları da aynı sorundan şikayetçi iPhone 7 bana göre daha akıcı ve ömrü daha uzun telefon çok fazla şikayeti yok bataryası dışında. Redmi evet bataryasıyla bilinen telefon ama şuan bile bataryası o kadar iyi değil 2023'ten beridir kasma şikayetim arttı ve bataryası bitik eskiden 1 gün idare ederdi. Zaten tek artısı buydu artık 5-6 saatte bir şarja takıyorum iPhone bataryasından farkı kalmadı örneğin Reddit bile bende kasıyor.

7 Plus ısınır bataryası da sıkıntılı ios için bulaşılmaya değer mi bilemedim.
Siz elinizdekini satıp biraz daha ekleyip ikinci el S10 plus alın daha memnun kalırsınız.

4 yıldır 2020'den beridir Redmi Note 9S kullanıyorum cidden kaliteli cihazlar değiller. Şimdi gelip bana iPhone fanı falan demeyin çünkü Samsung'u daha çok beğenirim bu telefonu aldığım ilk 7-8 ay gayet güzeldi ama sonradan şarjım %10'un altına inince kasmalar donmalar başladı pil tasarrufu ile alakalı değil. Başkaları da aynı sorundan şikayetçi iPhone 7 bana göre daha akıcı ve ömrü daha uzun telefon çok fazla şikayeti yok bataryası dışında. Redmi evet bataryasıyla bilinen telefon ama şu an bile bataryası o kadar iyi değil 2023'ten beridir kasma şikayetim arttı ve bataryası bitik eskiden 1 gün idare ederdi. Zaten tek artısı buydu artık 5-6 saatte bir şarja takıyorum iPhone bataryasından farkı kalmadı örneğin Reddit bile bende kasıyor.

Ben sadece %10'un altına düşünce kasmalar yaşıyorum başka herhangi bir sıkıntısı yok 7 Plus'tan vazgeçtim xiami daha hoşuma gitti.

Herkese merhaba, bu iki telefon takas edilir mi? iOS kullanmak istiyorum bendeki 9S iPhone 7 Plus'ta 128 GB benim için önemli olanlar performans ve kamera sizce takas etmeli miyim?
Başka telefon önermeyin sadece sorduğum soruya cevap verirseniz sevinirim.

2024'te yaşıyoruz 8 yıllık bir telefon almak bence mantıklı değil hocam bence bu telefonunuzu satıp güncel bir Android'e geçebilirsiniz

Yeni konular

Geri
Yukarı