Redmi Pad 2 vs Tab A9 Plus

mehmet.gokturk35

Hectopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:

Resmi Pad 6 GB mi yoksa Tab A9+ 4 GB mi? Her ikisinin de kendine göre iyi özellikleri var siz ne dersiniz sebepleriyle yazar mısınız?

(Not: Başlığıı düzenleyemedim Resmi Pad mi A9 Plus mı olacaktı)

Bütçeniz varsa tabii ki Redmi Pad alın 6 GB RAM ve 8000 mAh batarya olduğu için daha uzun kullanım sağlar.

A9+ modeli 8 & 128 olarak alınırsa daha iyi olur, arayüz ve güncellik olarak daha önde. DeX modu var ve Redmi tabletteki reklam sorunları ile uğraşmazsın.

İşlemci konusunda zaten Tab A9+ daha iyi ve Redmi öneren üyelere bir anlam veremedim.

Samsung resmi sitesinden alırken 500 TL indirim kodu veriyor ve ürünü aldıktan 2 hafta sonra 500 TL hediye çeki daha geliyor. Bugün bedavaya AKG Type-C kulaklık aldım.

Kampanyada benim yaşadığım süreci anlattım, aksi bir durum olur mu bilmiyorum.

Tab A7 Lite bile 2 büyük Android güncellemesi aldı, Tab A9+ aynı sekilde güncelleme ömrü var diyebiliriz ama Redmi tablet büyük ihtimal Android 13 ile kalır.

Son düzenleme:
SoC olarak A9+ önde. Fakat çoklu işlem yapacak iseniz 4GB RAM sizi 2 sene içinde üzebilir.
Hem CPU, hem de GPU olarak tokatlamış A9+:

One UI'nin kullanışlılığı, Dex modu gibi harika bir nimet varlen arada 2K'ya değecek bir fark yok.

Ekran olarak ve batarya olarak daha iyi Redmi Pad, RAM'i de 2GB fazla. Ama 2K fark var.

Şöyle söyleyeyim, benim için SoC her şeyden önde geldiği için ben ikisi aynı fiyata sahip olsaydı A9+ alırdım.

Eğer ki 6-7K'yı gözden çıkarabiliyor iseniz A9+ 8/128'liğini alın. Ama 4/64'ten 2K daha pahalı. Daha uzun ömürlü olur, seçim sizin.

SoC olarak A9+ önde. Fakat çoklu işlem yapacak iseniz 4 GB RAM sizi 2 sene içinde üzebilir.
Hem CPU, hem de GPU olarak tokatlamış A9+:

One UI'nin kullanışlılığı, DeX modu gibi harika bir nimet varlen arada 2K'ya değecek bir fark yok.

Ekran olarak ve batarya olarak daha iyi Redmi pad, RAM'i de 2 GB fazla. Ama 2K fark var.

Şöyle söyleyeyim, benim için SoC her şeyden önde geldiği için ben ikisi aynı fiyata sahip olsaydı A9+ alırdım.

Eğer ki 6-7K'yı gözden çıkarabiliyor iseniz A9+ 8/128'liğini alın. Ama 4/64'ten 2K daha pahalı. Daha uzun ömürlü olur, seçim sizin.

Zaten şu an alırsa ödeme ekranında bir baloncuk ile kod beliriyor, 6500 TL fiyata 8&128 almış olacak.

Ben A9 8&128 aldım ve satın alma ekranında 500 TL indirim kodu verdi, dün sağ olsun ekstra 500 TL hediye çeki geldi ve bende AKG Type-C kulaklık aldım 😁

Bana ufak bir Android tablet lazım diye A9 tercih ettim ama canlı olarak A9+ cihazını deneyimledim, gerçekten fiyatına göre başarılı ve yazılım desteği ayrı bir hoş detay.

Pil konusunda Snapdragon daha verimli olduğu için ve Redmi'de arka planda birçok şey çalıştığı için A9+ daha önde olacaktır.

@mr.esat hocamızın dediklerine kulak verin derim 👍

Zaten şu an alırsa ödeme ekranında bir baloncuk ile kod beliriyor, 6500 TL fiyata 8&128 almış olacak.

Ben A9 8&128 aldım ve satın alma ekranında 500 TL indirim kodu verdi, dün sağ olsun ekstra 500 TL hediye çeki geldi ve bende AKG Type-C kulaklık aldım 😁

Bana ufak bir Android tablet lazım diye A9 tercih ettim ama canlı olarak A9+ cihazını deneyimledim, gerçekten fiyatına göre başarılı ve yazılım desteği ayrı bir hoş detay.

Pil konusunda Snapdragon daha verimli olduğu için ve Redmi'de arka planda birçok şey çalıştığı için A9+ daha önde olacaktır.

@mr.esat hocamızın dediklerine kulak verin derim 👍
İki cihazında verimlilik sorununu görmedim hocam, fakat A9'un yazılım olarak ve pil optimizasyonu olanaklarıyla Redmi Pad'dan birkaç gömlek üstün olduğunu düşünüyorum. İki cihazın da ekran süreleri vb. yakındır muhtemelen.

Yeni konular

Geri
Yukarı