Redragon Dark Avenger K568R vs. Usas K553 - Philips Momentum SPK8403 RGB

K553 ile K568R arasında çok fark yok. Philips zaten alma. Çift basma sorunu oluyor.

Tekrar indirim olursa AOC GK500 alabilirsiniz.

Olmazsa İngilizce istiyorsanız K568, Türkçe istiyorsanız K553 alın.

Red Switch istiyorsanız:

Düşük bütçe de inceleme yapmak için soruyorum. K568 RGB modeli ile arasında fark yoksa onu da alabilirim.
En çok Philips ilgi çekiyor. Başka forumda 5 bin görüntülenme aldı konusu.

Ben bunu isterim.

En çok Philips ilgi çekiyor. Başka forumda 5 bin görüntülenme aldı konusu.

Ben bunu isterim.

Önerilere ve kullanana göre incelemesini detaylı gerçekleştiririm. Zira Ogre, Rampage vs çok fazla öneriliyor.

K553 Türkçe Q isteniyorsa güzel ancak tipini pek sevmiyorum, bence çoğunuz da sevmiyorsunuz.

K568R olan Rainbow sadece, RGB'si ayarlanmıyor onun dışında tıpatıp aynı klavye.

Philips Momentum olan ise fason mal. Pek önermem ve hayatımda gördüğüm en çirkin klavye olabilir. İnceleme yapacaksanız en fazla ilgiyi çekecek bu olabilir K568'in eşliğinde.

K553 Türkçe Q isteniyorsa güzel ancak tipini pek sevmiyorum, bence çoğunuz da sevmiyorsunuz.

K568R olan Rainbow sadece, RGB'si ayarlanmıyor onun dışında tıpatıp aynı klavye.

Philips Momentum olan ise fason mal. Pek önermem ve hayatımda gördüğüm en çirkin klavye olabilir. İnceleme yapacaksanız en fazla ilgiyi çekecek bu olabilir K568'in eşliğinde.
K568 RGB alıp en iyisi dip not olarak Türkçe isteyenler için K553 önermek.

Açık ara Redragon daha iyi. Philips zaten logo basılmış bir klavye. Amacınız daha çok görüntülenme almaksa Philips daha çok görüntülenme alır gibi. Hiç tanıtılmayan klavye tanıtmak isterseniz GameGaraj'ın getirmiş Oldu Havit markalı (GameNote) klavyeler inceleyebilirsin;
Ayrıca bu ürün RGB ve mekanik. Fiyatı 199 TL;

K568 RGB alıp en iyisi dip not olarak Türkçe isteyenler için K553 önermek.
Aslında K568'in Türkçe Q sürümü var, sadece -genelde- Türkçe Q sürüm satmıyorlar.
1609446174868.png

Geri
Yukarı