Redragon K512 uzun kullanımda nasıl?

SALOOWEN

Hectopat
Makaleler
13
Daha fazla  
Bu klavye mekanik olmasa da diğer özellikleri ve fiyatı ile hoşuma gitti ama basım hissiyatı nasıl? Tuşlarda sallanma var mı? CS:GO gibi oyunlarda sıkıntı çıkarır mı (Profesyonel değilim.)? Şu an kulandığım 50 TL'lik klavyeden sonra fark hisseder miyim? @Lyrinx Siz bu klavyeyi kullanıyormuşsunuz.

Ceza yediğim için geç yazıyorum :( kusura bakma, ve evet. Bu klavyeyi ben kullanıyorum :)

Öncelikle tuşlar pürüzsüz ve tuşlarda sallanma veya yamukluk yok, basım hissiyatı brown switch sanırım. Sessiz ve yumuşak.

Rekabetçi oyunlarda sıkıntı çıkarmaz diye düşünüyorum, makro tuşları yüzünden tuş takımı biraz sağda ancak klavye espor duruşu ile kullanılırsa pek sorun olmaz. Diğer türlü düz tutuşa da alıştım ben.

Fiyatına göre (ortalama 225 TL) makro ve fonksiyon tuşlarının olması, üstüne üstlük avuç içi desteğinin olması çok iyi. Tam bir fiyat performans ürünü anlayacağın.

50 TL'ye günümüzde klavye mi var? Aşırı fark edilir.

Ceza yediğim için geç yazıyorum :( kusura bakma, ve evet. Bu klavyeyi ben kullanıyorum :)

Öncelikle tuşlar pürüzsüz ve tuşlarda sallanma veya yamukluk yok, basım hissiyatı brown switch sanırım. Sessiz ve yumuşak.

Rekabetçi oyunlarda sıkıntı çıkarmaz diye düşünüyorum, makro tuşları yüzünden tuş takımı biraz sağda ancak klavye espor duruşu ile kullanılırsa pek sorun olmaz. Diğer türlü düz tutuşa da alıştım ben.

Fiyatına göre (ortalama 225 TL) makro ve fonksiyon tuşlarının olması, üstüne üstlük avuç içi desteğinin olması çok iyi. Tam bir fiyat performans ürünü anlayacağın.

50 TL'ye günümüzde klavye mi var? Aşırı fark edilir.
Cevabınız için çok teşekkür ederim ama başka bir konu açtım, orada fikrim değişti. 😀 Redragon K568 almaya karar verdim.

Geri
Yukarı