Redragon K553 vs K552

Doruk Efe

Picopat
K553 sipariş verdim ama emin olamıyorum. Red Switch daha çok seviyorum ama K552 de RGB yok. Kalite olarak K552 daha mı iyidir yoksa K553 kalsın mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence red switchli olanı al, rgb ilk başta çok güzel görünse de sonradan çok kullanılmıyor, hatta bilerek bile kapatıyor insanlar istemediklerinden.

K552 Kumara almıştım ama çok yay sesi çıkardığı için dayanamayıp iade ettim. Başta alışırım diye düşünüyordum ama sonra dayanılmaz olmaya başlamıştı. Önermem.

Sizde hiç tuş takılma sorunu oldu mu ve şu an hangi klavyeyi kullanıyorsunuz.
Hayır tuş takılma sorunu yaşamamıştım ama yay sesi bazen yankı yapar gibi uzuyordu. Şu anda şu klavyeyi kullanıyorum ama kırmızı switchlisini öneririm. Kahverengi oyun için uygun değil, daha çok yazı yazmak için ideal. Yay sesi neredeyse hiç yok.

Amazon'da ayrıca iade etme süreniz 1 ay. Beğenmediğiniz zaman 1 ay sonra bile iade edebiliyorsunuz. Üstelik adamlar perşembe 19:00'da verdiğim siparişi cuma 13:15 civarı getirdiler İzmir'e.

Hayır tuş takılma sorunu yaşamamıştım ama yay sesi bazen yankı yapar gibi uzuyordu. Şu anda şu klavyeyi kullanıyorum ama kırmızı switchlisini öneririm. Kahverengi oyun için uygun değil, daha çok yazı yazmak için ideal. Yay sesi neredeyse hiç yok.

Amazon'da ayrıca iade etme süreniz 1 ay. Beğenmediğiniz zaman 1 ay sonra bile iade edebiliyorsunuz. Üstelik adamlar perşembe 19:00'da verdiğim siparişi cuma 13:15 civarı getirdiler İzmir'e.
Ben bu fiyatlara maalesef çıkamam max 400-450. Oda zorlarsam.

Yeni konular

Geri
Yukarı