Redragon K617 uzun ömürlü müdür?

Jhonny Bravo

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Rtx 4060
İ5 12400f
Goodram 8x2 3600 mhz
Goodram 1 tb ssd
Merhaba. Beyaz bir kasam var ve beyaz klavye almak istiyorum. Redragon K617'yi önerdiler fakat bazı kişiler yazılımı İngilizce klavye desteklediği için yazılımını kullanamadığını söylüyor. Ayrıca bu klavye uzun ömürlü müdür? Yay sesi mevcut diyorlar çok mu ses çıkarıyor? Teşekkürler 🙂

Ben kullanıyorum ve gerçekten harika bir klavye bazı sitelerde türkçe q şeklinde satılıyor bende o sitelerden aldım. Bende yay sesi problemi olmadı şu ana kadar. Uzun ömürlülük konusunda diyebilceğim bir şey yok henüz bende yeni aldım. Edit şimdi okuyunca fark ettim yazılımı destekliyor

Yay sesi ve çift basma sorunu ile çok eğlenirsiniz bu klavyeyi alınca. Ucuza kaçıp verdiğin parayı çöp etmek yerine daha güvenilir ürünlere bakmanı tavsiye ederim. Ajazz klavyelere bakabilirsin.

Hocam o bütçedeki hiçbir klavye için "Yay sesi yok." denemez. Hepsinde oluyor. Bazısında az oluyor. Bazısında çok oluyor. K617 nispeten uzun ömürlü bir klavye, nedeni ise hotswap olması. Bu yay sesi, çift basma ve basmama sorunlarının hepsi switch değiştirmek ile giderilebilecek şeyler. Hotswap olmayan klavyede ise switch değişimi zor. Aynı bütçede E-Yooso'nun klavyeleri var onlara bakın. E-Yooso, Redragon'un alt markası, kullandığı boardlar aynı. Ama Huano switchle geliyorlar ve huano switchler, k617 ile gelen outemu switchlere göre çok daha sıkıntısız.

Yeni konular

Geri
Yukarı