Redragon Scylla (H901) alınır mı?

Bütçe
180 tl

K1ng06

Hectopat
Makaleler
5
Yer
izmir

Bu kulaklığı almayı düşünüyorum. Özellikle mikrofonu nasıldır bilen veya alan var mı? Ya da maksimum 180 TL mikrofonu iyi olan bir kulaklık önerecek var mı?
Bir de şu kulaklığı almayı düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de bulunmakta.
Ses seviyesi olarak yeterli bulmuyorum fakat ses kalitesi güzel olduğundan dolayı oyunda düşmanın nerede olduğunu anlamakta pek zorluk çekmiyorsun.
Mikrofonu bazen çalışıyor, bazen çalışmıyor, kafası nasıl eserse.
Ben H901 aldım fakat kullanmıyorum, hiç rahat değil, kulaklarımı ağrıtıyor.

H901 mis gibidir, alınabilir. Tinker sakın alma.

Alternatif;

H901 mis gibidir, alınabilir. Tinker sakın alma.

Alternatif;

Şu an iki kulaklı arasında kaldım bir gamenote H2016D bir de Game booster GB-H12 rebel sizce hangisi mikrofon konusunda daha başarılı. @Samotne Ciasteczka

2 yıla yakındır kullanıyorum. Oyunlardaki performansını ses kasma olarak beğeniyorum. Mikrofonu uzun değil gömmeli olduğu için ses karşıya neredeyse gitmiyor. Ayrıca 1.5 yıldan sonra cızırtı yapmaya başladı. Bazen sağ bazen sol kulaklık cızırdıyor, tüplü televizyona vurur gibi vurunca geçiyor. Bende jak girişinde temassızlık var. Tam oturtmayınca düzgün ses gelmiyor fakat bu benlik bir sorun olabilir ona kesin bir şey diyemiyorum. Ortalama 5-6 saat takıyorum ve hiçbir ağırlık, ağrı hissettirmiyor. 350 TL'ye satılıyor şu an. Mikrofonu önemsemeyecekseniz alınabilir.

Geri
Yukarı