Redragon usas K553 klavye Switch markası

FantastikTürk

Megapat
Makaleler
7
Geçen hafta şu klavye elime ulaştı :

Bu klavyeyi sipariş ederken bayağı beğenerek sipariş ettim. Redragon markası her ne kadar Türkiye'de pek ünlü olmasa da yurt dışında çok satan ve bayağı da ünlü bir marka. Her dilden incelemesi vardı. Amazon'da çok satan klavyeler arasında sürekli Redragon var. İncelemelerinde hep olumlu yorumlar okudum. Ayrıca Rampage, Gamepower, JD gibi markaların aksine Çin'den gelen ürünlere marka basıp satmıyorlar. Kendi klavyelerini üretiyorlar. Hatta kendi Switch'lerini de üretiyorlar. Demek istediğim Rampage gibi bir marka değil. Dandik ve ucuz klavye değil bütçe dostu klavye satıyorlar. Bu yüzden bu klavyeyi sipariş ettim.

Ancak sorun şu ki ben bu klavyeyi almadan önce onlarca incelemesine baktım ve incelemelerde Switch'lerinin markası Outemu idi. Her videoda Outemu Switch'li model vardı. Ayrıca yazılı incelemelerine baktığımda orada da Outemu Switch kullanılmıştı. Fakat bana gelen Türkçe Q klavyede Switch'lerin üzerinde Redragon yazıyor. Sizce iade edip yeniden sipariş etmeli miyim? Redragon yazıyor ama Outemu olma ihtimali nedir? Yani Outemu Switch'lerin üzerine kendi markasını basmış olabilirler mi?

@Sylveon @Shuj @Shuriken
20200727_105613.jpg

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı