Reeder A10İX mirek190 ROM'u nasıl atılır?

Öbür programla da açınca yani yeri açıyor ve böyle seçenekler var.
Evet, görseldeki bu menü Droidboot menüsü ve Droidboot seçeneklerinden de DNX moda giremezsiniz bu yüzden DNX moda girmek için tablet tuşlarını kullanmalısınız.

Evet, görseldeki bu menü Droidboot menüsü ve Droidboot seçeneklerinden de DNX moda giremezsiniz bu yüzden DNX moda girmek için tablet tuşlarını kullanmalısınız.
Aynı cihaz dan birtane daha var ses açma kapama tuşlarına basılı tutum ve karşıma Windows veya android seçeneği çıktı oradan rom kurmadan galiba Windows kurabiliyorum. doğrumudur?

Aynı cihaz dan birtane daha var ses açma kapama tuşlarına basılı tutum ve karşıma Windows veya android seçeneği çıktı oradan rom kurmadan galiba Windows kurabiliyorum. doğrumudur?
Evet, Windows seçeneği varsa flash bellek ile tablete direkt Windows yükleyebilirsin.

Evet, Windows seçeneği varsa flash bellek ile tablete direkt Windows yükleyebilirsin.
Bir flasha Windows 8.1 32 bit İso yu rufus aracılığı ile yazdım bunu nasıl tablete kuracağım sadece otg kabloyla takmam yeterlimi flashı

Bir flasha Windows 8.1 32 Bit ISO'yu Rufus aracılığı ile yazdım bunu nasıl tablete kuracağım sadece OTG kabloyla takmam yeterli mi flash'ı.

Evet, flash bellek, klavye ve fareyi OTG kablo ile tablete bağladıktan sonra Windows'u seçip yükleyebilirsin.

Evet, flash bellek, klavye ve fareyi OTG kablo ile tablete bağladıktan sonra Windows'u seçip yükleyebilirsin.
Bu şekilde bağladım ama hiç bir şey olmuyor galiba tabletin gücü klavye mouse ve flasha yetmiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…