Reeder halka arzı rekor rekor kırdı

Son zamanlarda halka arz edilen şirketlerin bir çoğunun iflas edeceğinin düşüncesindeyim. :) Seçimden sonra ekonomik sıkıntılar yaşanırsa hepsi birer birer dökülecek gibi. :) Yatırım tavsiyesi değildir.

Gerçekten inanılmaz. Geçen gün hisse alır gibi halka arz vardı. Ona az girmiştim +3M girer diye. 2M kişi girmişti. Buna ise 4.2M girdi. İnanılmaz cidden.

Son zamanlarda halka arz edilen şirketlerin bir çoğunun iflas edeceğinin düşüncesindeyim. :) Seçimden sonra ekonomik sıkıntılar yaşanırsa hepsi birer birer dökülecek gibi. :) Yatırım tavsiyesi değildir.
Zaten kredi çekemedikleri için giriyorlar borsaya.
Reeder gerçekten F/P marka ve gelişimi güven veriyor.
F/P değil. Ayrıca telefonunda fake kamera bile var gram güven vermiyor. Halka arzına girdim kazancımı alıp çıkarım.

O anlamda demedim 2 yıl önceki haliyle şimdiki halini kıyasladığınızda farkı göreceksiniz.
Yok sevgili hocam beni yanlış anladınız sanırım ben simit sarayı halka arzına güvenemedim katılsam mı katılmasam mı diye size sormak istedim fikir amaçlı fakat az lot verdi bunada şükür ne yapalım.

Yok sevgili hocam beni yanlış anladınız sanırım ben simit sarayı halka arzına güvenemedim katılsam mı katılmasam mı diye size sormak istedim fikir amaçlı fakat az lot verdi bunada şükür ne yapalım
Tamam şimdi anladım😂
Simit sarayını bilmiyorum ama Reederı takip ettiğim için yazmıştım yoksa borsa uzmanı falan değilim.

Geri
Yukarı