Reeder P13 Blue alınır mı?

ardi1

Decapat
Yer
Aydın
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Laptop : I3 8145U 8 GB RAM MX110 2 GB , Kasa : MSI H310M PRO VDH PLUS , İ3 9100F , GTX 1060 6 GB , 16 GB RAM , 2. Kasa : AMD Athlon XII 215 , 8 GB RAM , HD8350 1 GB
Meslek
Öğrenci

Bütçene bağlı sıfır fiyatı 1280 TL gözüküyor ikinci el olarak bu fiyata daha iyi bir alternatif göremiyorum eğer bütçen tam olarak bu ise alabilirsiniz fakat şimdilik iş görür gibi olsa da 1 seneye kadar yavaşlamaya başlar kamerası ile çekeyim anı kalsın derseniz tatmin eder fakat düşük ışıkta değil ayrıca sosyal medyaya güzel paylaşımlar yapamazsınız maalesef donanıma değinecek olursam eğer sosyal medya da dolaşırım video dizi film izlerim o kadar derseniz iş görür fena değil ama oyun oynarım telefonumu aşırı sık kullanırım derseniz maalesef üzer benim size tavsiyem bütçenizi bir tık daha artırın 1500 TL bandına iPhone 6S alın Apple'ın eskimeyen işlemcisi ile günümüz giriş ve orta segment Android'lere bile kafa tutuyor halen ayrıca kamarası son derece tatmin edici olur özellikle gündüz çekimlerinde donanımı zaten fiyatına göre en iyisi halen güncel iOS sürümünü kullanıyor ve son derece stabil.

Alınmaz. 40lı yaşlarda tanıdıklar alo demek için aldı. Wifi bağlamak için biraz kullandım, dokunmatik algılıyor ama işlemcisi çok yetersiz olduğu için telefon komutlara tepki vermiyor. İkinci el Xiaomi mi a1, a2, mi8se, eski Samsung A serilerinden; facebook gruplarından temiz oneplus 3t almanız daha mantıklı olur.

Alınmaz. 40lı yaşlarda tanıdıklar alo demek için aldı. Wifi bağlamak için biraz kullandım, dokunmatik algılıyor ama işlemcisi çok yetersiz olduğu için telefon komutlara tepki vermiyor. İkinci el Xiaomi mi a1, a2, mi8se, eski Samsung A serilerinden; facebook gruplarından temiz oneplus 3t almanız daha mantıklı olur.
Mi 8 SE güzel cihaz ama problemli de. 3T devri de geçti bence :)

Mi 8 SE güzel cihaz ama problemli de. 3T devri de geçti bence :)

8SE tamamen şans işi hâlâ kullanan pek çok insan var, Custom ROM ile güncel her şeye yetiyor diye duydum. 3T bayağı eskidi ama Snapdragon 821 gerçeği var. Ne kadar eski olursa olsun güçlü cihazlar daha uzun ömürlü 🙂

8se tamamen şans işi hâlâ kullanan pek çok insan var, custom rom ile güncel her şeye yetiyor diye duydum. 3T baya eskidi ama Snapdragon 821 gerçeği var. Ne kadar eski olursa olsun güçlü cihazlar daha uzun ömürlü 🙂
Kullanan var tabii de Çin'e özel bir cihaz ve modem dosyası çok karışık. O telefonun yazılımıyla ilgilenmek normal bir cihazla asla bir değil. Evin WiFi ağına bile bağlanırken binbir türlü modem dosyası flaşlamanız gerekiyor. Standart bir tüketici için çok karmaşık işler bunlar. Canlı bomba gibi desek yeridir, dışı seni içi beni yakar misali.

Geri
Yukarı