Reeder P13 nasıl garantiye verilir?

mahmut54

Decapat
Daha fazla  
A101'den Reeder P13 aldım. Nasıl garantiye vereceğim ya da nereye?
Garantiye verdim sitesinden ama şarj adaptörünü koymassanız garantiden yararlanamazsınız gibi bir şey yazıyor nasıl oluyor bu iş. Bir de form doldurduktan sonra kod verdi sorguladım ve şu anlık ücret ödemenize gerek yok diyor tamir ücretsiz değil mi?

Son düzenleme:
Servis kaydı oluşturdum ama garantiden yararlanmak için şarj adaptörünü falan koymanız gerek yazıyordu. Eğer koymassam garanti kabul olmuyor mu ya da tamir edip paramı alıyorlar hiç garantiye veren oldu mu?

Servis kaydı oluşturdum ama garantiden yararlanmak için şarj adaptörünü falan koymanız gerek yazıyordu. Eğer koymazsam garanti kabul olmuyor mu ya da tamir edip paramı alıyorlar hiç garantiye veren oldu mu?
Hocam, şarj adaptörü konusunda firma nasıl istiyorsa öyle yapın. Belki bir sebepleri vardır. Cihazınız servise gittikten sonra arıza tespiti yaparlar, ona göre size fiyat çıkartırlar. Cihazdaki arızanız nedir?

Cihazın orijinal adaptörü bozulmuştu muhtemelen çöpe atmışlardır ya da kaybolmuştur. Telefonun hoparlörü bozuk bir telefoncuya verdik bizdeki parça uymadı dedi yapamadı. Fiyat tespiti derken garanti ücretsiz değil mi?

Tamirci telefonun içini açtıysa muhtemelen garanti dışı kalmıştır. Garanti her zaman ücretsiz tamir işlemi yapmaz. Soruna bakarlar üretim kaynaklı bir sorunsa, ücretsiz onarım yaparlar. Kullanıcı hatası ise arızaya göre fiyat çıkartırlar. En sağlıklı cevabı almak için müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Reeder müşteri hizmetleri: 0850 811 73 33

Geri
Yukarı