reedPAD4 N - 1.2 Ghz Dual Core A9 işlemci ve 379 TL fiyat

Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
Reeder zamanında ürünlerini inceleyip beğendiğim bir markadır. Güncelleme konusunda da ürünlerinin arkasında dururlar (ya da en son bıraktığımda duruyorlardı). Yeni bir model çıkarmışlar, takdir size bırakıyorum:

Tablet bilgisayar dünyasındaki gelişmeler dur durak bilmiyor. Türkiye’de ise reeder markası, kullanıcıya sunduğu yeni ürünler ile tablet bilgisayar pazarının öncülüğü yapmaya devam ediyor.
reeder’ ın en yeni ürünü reedPAD4 N, bu Ocak sonunda teknoloji meraklıları ile buluşacak. Kullanıcılar tarafından hayli beğenilen reedPAD4 serisinin en son modeli olan reedPAD4 N, serinin önceki ürünlerinde mevcut olan özellikleri kendisinde bulundururken sahip olduğu yeni özellikler sayesinde de tablet bilgisayar keyfini bir adım öteye taşıyor.

reedPAD4 N, öncelikle sim kart ile 3G desteği ve GPS navigasyon özellikleri ile dikkat çekiyor. Sim kart ile 3G desteği ile istediğiniz her yerden internete bağlanma olanağını sağlayan reedPAD4 N’ de asıl yeni olan ise GPS navigasyon özelliği. Bu özellik sayesinde yer bilginiz internet bağlantısına ihtiyaç duymadan otomatik olarak alınabiliyor.

reedPAD4 serisinin diğer modelleri gibi reedPAD4 N de Android 4.0 ICS işletim sistemi ile çalışıyor. Böylelikle binlerce uygulamayı ücretsiz indirebiliyor, Watsapp uygulaması ile sevdiklerinizle yine ücretsiz olarak mesajlaşabiliyorsunuz. Bunların yanı sıra, 7 inçlik FHD ekranı sayesinde yüksek görüntü kalitesi sunan reedPAD4 N, 1.2 Ghz Dual Core A9 işlemcisi ile performanstan ödün vermeyenleri fazlası ile tatmin ediyor.

Ocak Sonu itibari ile tekno marketlerde yerini alacak olan reedPAD4 N, 379 TL fiyatı ile teknoloji severlerin yüzünü güldüreceğe benziyor.

TLS41RR.jpg

400 lira civarında wifi'lı android tablet lazım. Hangi marka ve modeli önerirsiniz? Uzaktan eğitim öğrencisiyim o yüzden flash videolarda sıkıntı yaratmaması gerekiyor.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı