Rehber matematik matbook nereden alınır?

Hocam konudan bağımsız lakin Bıyıklı Matematik nasıldır?

İyidir.

İPhone isteyen kişiye Samsung önermeleri gibi bir şey olmuş konuda

Ama baştan uyarıyoruz. Önemli bir mesele. İleride pişman olacak ama geri dönüşü olmayacak. Samsung yerine Iphone alan biri pişman olursa dönüşü olur ama bunun olmaz.

Bu arada imzandaki söz Tolstoy'un bir kitabından mıydı?

Hediye olarak redmi note 9 ile iphone 14 alabilecek birine 14’u oneriyoruz. Ben lise sonda dershaneye gitmedigim icin ytden gitmek istiyordum, herkes gibi rehber mata atildim. Birkac ayima mal oldu. Ben o birkac ayi yasamasin diye oneride bulunuyorum.

İyidir.

Ama baştan uyarıyoruz. Önemli bir mesele. İleride pişman olacak ama geri dönüşü olmayacak. Samsung yerine Iphone alan biri pişman olursa dönüşü olur ama bunun olmaz.

Bu arada imzandaki söz Tolstoy'un bir kitabından mıydı?
Evet haklısınız ama tekrar yapmak için istiyor herhalde konu sahibi, tekrar içinse olabilir niye olmasın.

Alıntı Yeraltından Notlar kitabından, en sevdiğim kitaptır.

Ama baştan uyarıyoruz. Önemli bir mesele. İleride pişman olacak ama geri dönüşü olmayacak. Samsung yerine iPhone alan biri pişman olursa dönüşü olur ama bunun olmaz.

Arkadaşlar dediğiniz kişi ve rm arasında ne fark var anlayamadım ya.

Alıntı Yeraltından Notlar kitabından, en sevdiğim kitaptır.

Evet kitabı da hatırladım gibiydi ama kesin hatırlamadığımdan söylemek istemedim. Kitap zevklerimiz benzer ve zevkinizi çok sevdim. İyi okumalar. İyi sosyaller.

Arkadaşlar dediğiniz kişi ve rm arasında ne fark var anlayamadım ya.

RM çok basit anlatır. Sınava hazırlamaz insanı. Basit anlatması iyi gibi gelir ama hayır. Yine de sen bilirsin. Eyüp B. dene, olmadı RM devam edersin. Üni hedefin nedir?

Evet kitabı da hatırladım gibiydi ama kesin hatırlamadığımdan söylemek istemedim. Kitap zevklerimiz benzer ve zevkinizi çok sevdim. İyi okumalar. İyi Sosyaller.

RM çok basit anlatır. Sınava hazırlamaz insanı. Basit anlatması iyi gibi gelir ama hayır. Yine de sen bilirsin. Eyüp B. Dene, olmadı RM devam edersin. Üniversite hedefin nedir?

Eyüp B. Denemek isterim ama 11.sınıf videosunu 5 yıl önce atmış güvenemiyorum.

Geri
Yukarı