Rehber Steam'den Rocket League oynamaya devam edebilmek için yapılması gerekenler

UBerk

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
8
Merhaba, Rocket League bildiğiniz üzere 23 Eylül'den itibaren Epic Store'da F2P oluyor. Dün sezon güncellemesi Steam'e geldi. 2.3 GB boyutu olan bu güncellemeyi yaptıktan sonra oyuna girebilmek için birtakım ayarlar yapmanız gerekiyor. Öncelikle güncellemeyi yapın ve oyunu çalıştırın. Sonrasında Epic Games Account Linking sitesine girin ve aşağıdaki adımları uygulayın.

Not: Oyuna girince karşımıza gelen ekrandan other platform seçeneğini seçtim. Diğer seçenek hakkında bilgim yok, belki daha hızlı ve kolaydır. Belki de işe yaramıyordur. Ben bu yöntemle sorunsuz bir şekilde hesapları bağladım.

Rocket.JPG

Log in diyerek ilerliyoruz. Açılan sayfada Epic hesabımıza giriş yapıyoruz.

Steam.JPG

Burada hesaplarımız karşımıza geliyor. Birincil platformumuzu seçeceğiz, next diyerek ilerliyoruz.

Preview.JPG

Preview diyoruz.

Steam2.JPG

Okay diyerek ilerliyoruz.

Epic.JPG

Confirm diyoruz.

Primary.JPG

Başarılı! Steam hesabımız artık birincil platformumuz.

Rocket2.jpg

Oyuna döndüğümüzde ise hesabımızın başarıyla bağlandığını görüyoruz.

Rocket1.jpg

Bize birtakım hediyeler verilmiş, güzel.

Artık oyunumuzu Steam'den oynamaya devam edebiliriz, okuduğunuz için teşekkürler. İyi Sosyaller, iyi oyunlar!

Ben şahsen oyunu mahvettiklerini düşünüyorum. Birkaç tane Very Rare'i Rare'e çevirdiler ansızın. Bir arkadaşımın 100 TL'ye yakın zararı var. Bunun dışında arayüz berbat ötesi olmuş. Hesap bağlama gereksiz olmuş ama cross-platform trade için gerekli gibi duruyor şu an için. Bakalım zaman gösterecek.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı