Reklam Engelleyiciler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Zaten kullanıyorum kullanmasaydım kriz geçirirdim 2014-2017 arası nasıl reklam engelleyici olmadan yaşadığıma hayret ediyorum.

AdBlock kullanırdım önceden bir zamandan sonra iyice bozdu o sinir bozan reklamlar gelmeye başladı yine.

Trendyol reklamı görmezsem krize girerim

uBlock Origin kullanın kesinlikle eskiden AdGuard kullanıyordum sonra uBlock Origin'e geçtim.

PC'de uBlock Origin + SponsorBlock, Mobil'de AdAway + Youtube Vanced ile hayatıma devam ediyorum. En son ne zaman reklam gördüğümü hatırlamıyorum. !

Ben kullaniyorum arada Tv'den web ve Youtube'a falan girince kafayı yiyorum reklamlardan.
Ayrica Youtube'un neden reklam engelleyicileri engellemedigini anlayamadım çoğu site kullanıyor.

PC'de uBlock Origin + sponsorblock, Mobil'de Adaway + YouTube vanced ile hayatıma devam ediyorum. En son ne zaman reklam gördüğümü hatırlamıyorum. !

Telefonda YouTube vanced yerine Firefox kurup uBlock kurmanızı öneririm bu tarz uygulamalar bence güvensiz.

PC'de uBlock Origin + sponsorblock, Mobil'de Adaway + YouTube vanced ile hayatıma devam ediyorum. En son ne zaman reklam gördüğümü hatırlamıyorum. !

Bende bu Vanced denen şeyi arayıp duruyordum yani ismini hatırlamıyordum sadece daha önceden kullanmıştım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…