Reklamlar Engellenmiyor

Dosya Ekleri

• Adsız3.png
    Adsız3.png
    43,2 KB · Görüntüleme: 35
Tarayıcı eklentileri reklamları yüklendikten sonra boyutunu sıfırlayarak ekrandan gizler. İş görür derecede iyi çalışsa da bazı reklamları engellemeyebiliyorlar. Bilgisayar uygulaması olan Adguard kullanmanızı öneririm. Hem reklamlar yüklenmeden tamamen engeller hem tarayıcıyı yormaz hem gayet stabil ve profesyonel çalışıyor. Farklı gizlilik ayarları var, denemenizi öneririm. Lisansı ömür boyu lisans olarak alırsanız da gayet uygun bir fiyata geliyor.

Tarayıcı eklentileri reklamları yüklendikten sonra boyutunu sıfırlayarak ekrandan gizler. İş görür derecede iyi çalışsa da bazı reklamları engellemeyebiliyorlar. Bilgisayar uygulaması olan Adguard kullanmanızı öneririm. Hem reklamlar yüklenmeden tamamen engeller hem tarayıcıyı yormaz hem gayet stabil ve profesyonel çalışıyor. Farklı gizlilik ayarları var, denemenizi öneririm. Lisansı ömür boyu lisans olarak alırsanız da gayet uygun bir fiyata geliyor.
Kesin çözüm olacak mı peki? En ufak reklam dahi görmeyecek miyim?

Adblockplus ve Chrome kullanıyorum. Örneğin reklam görmek istemediğiniz siteyi açıp üzerine tıklıyorum ve engelleme başlıyor. Sadece hepsi stabil çalışmıyor. Ben hepsini denedim en uygunu bu gelmişti. Ayrıca tarayıcının kalıntıları dahil silip yeniden kurulum yapın.

Kesin çözüm olacak mı peki? En ufak reklam dahi görmeyecek miyim?
Bunun garantisini programı üretici firma bile veremez çünkü her geçen gün farklı reklam yöntemleri çıkıyor. Program sürekli güncelleme aldığı için de sitede engellenmeyen reklamlar rapor edilince en kısa sürede çözülüyor. Bu, kullandığınız siteye göre değişiklik gösterebilir ancak elle reklam engelleme seçeneği de var. Ben kullandığım günden bu yana ziyaret ettiğim sitelerde reklam dahil çerez bildirimleri, bildirimleri almak istiyor musunuz gibi bildirimleri, üye olun formları, çevrimiçi danışman bildirimleri, reklam engelleyici bulundu sayfayı görüntülemek için devre dışı bırakın gibi can sıkıcı bildirimleri görmez oldum yani tamamen temiz ve reklam takipçileri tarafından gizlenmiş şekilde kullandığım için size öneriyorum :)
Uygulama içerisinde çeşitli kullanıcı filtreleri de var işinize yarayanları kurabilirsiniz. 14 gün deneme süresiyle test edip farkı siz görün bence.

Son düzenleme:
Taradım ama bir şey çıkmadı.
Google hesabı bağlıyken. Tarayıcı geçmişini tüm zaman ve tüm şıklar (şifreler hariç) işaretli seçip silin.
CCleaner indirip boş alanı temizle hariç tümünü seçip silin gelen soruları onaylayın.
Bilgisayarı yeniden başlatıp tekrar kontrol edin çıkarsa yüklü olan eklentileri devre dışı bırakıp deneyin. Hala çıkıyorsa çıkan reklamları vs. tüm ekran gözükecek şekilde paylaşın bir kaç adet.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı