Steam Remote Play'den bilgisayara giriş yapıldı

QuiedKadir

Centipat
Daha fazla  
Steam ortak hesapları bilirsiniz arkadaşlar, ben unutup çevrimici girdim. başka birisi bağlan butonuna basmış, remote play'den oyuna girdi. Alt Tab attım masaüstünden faremi oynatıp oyunu açıp kapatıyordu. Ardından oyundan çıktım ve Steam hesabını kapattım. Discord üzerinden 2 kişi ekleyip nasılsın kanka diye dalga falan geçtiler, hepsini engelledim. Tarattım bilgisayarı bir şey çıkmadı. Daha yapacağım bir şey var mıdır? Bilgisi olan var mı remote play hakkında?

Steam ortak hesapları bilirsiniz arkadaşlar, ben unutup çevrimici girdim. başka birisi bağlan butonuna basmış, remote play'den oyuna girdi. Alt Tab attım masaüstünden faremi oynatıp oyunu açıp kapatıyordu. Ardından oyundan çıktım ve Steam hesabını kapattım. Discord üzerinden 2 kişi ekleyip nasılsın kanka diye dalga falan geçtiler, hepsini engelledim. Tarattım bilgisayarı bir şey çıkmadı. Daha yapacağım bir şey var mıdır? Bilgisi olan var mı remote play hakkında?

Steam' e gir. Ayarlara gir. Orada Remote Play diye bir sayfa var. Oradan kapat. Geçen de benim başıma geldi. Ortak hesap kullanırken Remote Play kapatılmalı.

Remote play kısaca, oyunların bir bilgisayarda çalıştırılıp ardından Steam'e bağlı diğer cihazlardan oynanabilmesine olanak tanır. Remote play together sayesinde Steam arkadaşlarınızı yerel çok eşli oturumlara uzaktan katılmaları için davet edebilirsiniz ve arkadaşlarınızın oyuna sahip olması ya da oyunu başlatmaları gerekmez. Yani endiselenmenizi gerektirecek bir durum yok.

Steam ortak hesapları bilirsiniz arkadaşlar, ben unutup çevrimici girdim. Başka birisi bağlan butonuna basmış, remote Play'den oyuna girdi. Alt Tab attım masaüstünden faremi oynatıp oyunu açıp kapatıyordu. Ardından oyundan çıktım ve Steam hesabını kapattım. Discord üzerinden 2 kişi ekleyip nasılsın kanka diye dalga falan geçtiler, hepsini engelledim. Tarattım bilgisayarı bir şey çıkmadı. Daha yapacağım bir şey var mıdır? Bilgisi olan var mı remote play hakkında?

Daha yapman gereken bir şey yok ve hala o hesapta oynayabilirsin ama çevrimiçi girme.

Geri
Yukarı