Renault Clio Sport Tourer Hakkında Sorular

• Konuyu başlatan The Witcher
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 1B
T

The Witcher

Ziyaretçi
Arkadaşlar "Renault Clio Sport Tourer" modeli hakkında bazı sorularım var. Yanıtlarsanız sevinirim. :)

1. Yakıt tüketimi nasıldır ?
  2. Arabayı önerir misiniz ?
  3. Eksi ve artı yönleri nelerdir ?
@Mirkan Şenol @Akif Sizi de yoruyorum özür dilerim ancak sizlerin yorumu benim için çok önemli. :)

Renault'lar zaten düşük yakıt tüketimine sahiptirler. Aracın görünüşünü çok beğeniyorum. Fiorino almadan önce bu aracı da düşünmedik değil ancak iç hacmi konusunda tereddüte düştük. Yorumlar bu yöndeydi. Önermemek için bir sebep yok.

Ne alırsan al otomatik vites al. Hele İstanbul'daysan kesinlikle otomatik vites bir araç satın almalısın. :) Dizim çürüdü resmen debriyaja bas, bırak, bas, bırak. :)

Renault'lar zaten düşük yakıt tüketimine sahiptirler. Aracın görünüşünü çok beğeniyorum. Fiorino almadan önce bu aracı da düşünmedik değil ancak iç hacmi konusunda tereddüte düştük. Yorumlar bu yöndeydi. Önermemek için bir sebep yok.
Sport Tourer modeli olduğu için yakıt tüketimi artacaktır, ama yine de o kadar kötü olmaz. İç hacmi bana uygun geldi, zaten araç çok rahat.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı