Renault Megane 4 2022 joy modelde teyp donuyor

Aracı 1 hafta önce teslim aldım müzik sistemi bazen donup kalıyor tüm tuşlara basıyorum olmuyor arabayı kapatıp belli bir süre bekleyince düzeliyor. 1 haftada 4 5 kere yaşadım bu sorunu sanırım resetlemesi de yok ama ekranda klima ayarları gözüküyor açabiliyorum servisi aradım şu anlık bizde çözümünü arıyoruz çözünce geri dönüş yapacağız dedi. Bu olayı yaşayan var mı çözümünü bilen var mı? Varsa yardımcı olursa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanırım sizde Tesla ekran yok ve orjinal teybi kullanıyorsunuz. Bazı kişilerden bende benzer sorunu duydum. Hatta bazıları garantiden teyp değişikliğine gitti. Sorunun ana kaynağını ve çözüm üreteni duymadım. Ben aracı sipariş verdiğimde Tesla ekranla bir aldığım için orjinal teybi hiç kullanmadım, Tesla ekranda da bugüne kadar (1,5 yıldır) herhangi bir donma vb problem yaşamadım.

Arabayı stop edip yaklaşık 5dk kadar beklediğinizde araç teyp dahil tüm elektriği kestiğinde kendini kapatmış oluyor ve siz tekrar kumanda dan açtığınızda elektrik veriyorsunuz ve cihaz aslında o şekilde resetlenmiş oluyor, çalışıyor.

Sanırım sizde Tesla ekran yok ve orijinal teybi kullanıyorsunuz. Bazı kişilerden bende benzer sorunu duydum. Hatta bazıları garantiden teyp değişikliğine gitti. Sorunun ana kaynağını ve çözüm üreteni duymadım. Ben aracı sipariş verdiğimde Tesla ekranla bir aldığım için orijinal teybi hiç kullanmadım, Tesla ekranda da bugüne kadar (1, 5 yıldır) herhangi bir donma vb problem yaşamadım.

Arabayı stop edip yaklaşık 5dk kadar beklediğinizde araç teyp dahil tüm elektriği kestiğinde kendini kapatmış oluyor ve siz tekrar kumandadan açtığınızda elektrik veriyorsunuz ve cihaz aslında o şekilde resetlenmiş oluyor, çalışıyor.

Evet Tesla ekran şu anlık üzerinde yok sanırım stop edip 5 dakika beklemekten başka çarede yok sorunu yaşayanlar var ama çözümü bulamadılar daha teşekkür ederim yanıtınız için.

Yeni konular

Geri
Yukarı