Reno 5 Lite nasıldır?

senXtial

Centipat
Mağazaya gittiğimizde bütçemi arttırdıktan sonra çalışan bana Reno 5 Lite'ı önerdi. Tabii ben 4000TL bandikdaki telefonları bilmiyordum bu yüzden onu aldık. Aldıktan sonra araştırma yaptıktan sonra A52 ve X3 Pro gibi modellerin daha iyi olduğunu öğrendim. Sizce reno 5 Lite iyi midir? Gündelik kullanıyorum.

Mağazaya gittiğimizde bütçemi arttırdıktan sonra çalışan bana reno 5 Lite'ı önerdi. Tabii ben 4000TL bandikdaki telefonları bilmiyordum bu yüzden onu aldık. Aldıktan sonra araştırma yaptıktan sonra A52 ve X3 Pro gibi modellerin daha iyi olduğunu öğrendim. Sizce reno 5 Lite iyi midir? Gündelik kullanıyorum.

Reno 5 Lite kötü bir cihaz değil ama fiyatına göre çöp kovasıdır kendisi.
Günlük kullanımda memnun eder fazlasıyla ancak kat ve kat iyi alternatifler var.
Kazıklandınız mı? Evet.
Cihaz kötü mü? Hayır.

Ayrıca işlemcisi en fazla 4 çok zorlarsanız 5 yıl dayanır.

Ayrıca işlemcisi en fazla 4 çok zorlarsanız 5 yıl dayanır.

Hocam o kadar çok dayanması için ileride sadece arama için kullanması lazım.

Mağazaya gittiğimizde bütçemi arttırdıktan sonra çalışan bana reno 5 Lite'ı önerdi. Tabii ben 4000TL bandikdaki telefonları bilmiyordum bu yüzden onu aldık. Aldıktan sonra araştırma yaptıktan sonra A52 ve X3 Pro gibi modellerin daha iyi olduğunu öğrendim. Sizce reno 5 Lite iyi midir? Gündelik kullanıyorum.

Hocam zaten almışsınız bir şey söylemeye gerek yok.

Burada söylediğimiz her şey sadece sizin moralinizi bozar.
İade etme fırsatınız yoksa üzülmenize gerek yok yani.

Üzüldüm tabii ama yapacak bir şey yok. Teşekkürler yorumunuz için.

Hocam işlemci olarak yeterli.
Ekran olarak iyi.
Kamera olarak bildiğim kadarıyla iyi.

Tek sıkıntısı 4000 TL'ye çok çok daha iyisini alabilirdiniz.

İnternetten almak bir nimet ama sanırım siz Vatan gibi yerlerden aldınız.
Oralar internetteki fiyatın en az 300-400 daha pahalısına satarlar size 700 TL daha pahalıya satmışlar bildiğim kadarıyla cihaz 3300 gibi bir fiyata satılıyor ama bence 3300 TL'ye bile daha iyileri var.

Gündelik kullanım için sizi kesinlikle üzmez hatta ekranı ile tatmin eder zaten.
Bildiğim kadarıyla GPU olarak çok kötü.
4.yılını dolduracak GPU neredeyse ama siz zaten gündelik kullanırım demişsiniz işlemci olarak yeterli.

Geri
Yukarı