Replika Apple Watch alınır mı?

Haylou LS 01 veya LS 05 alabilirsiniz. Mi Band 4 önermiyorum.

Replika ürün almayın. Bataryaları sertifikasız, her an patlayabilir. Kayışı kalitesizdir, cilt sıkıntısı yapar. Performansı kötüdür, memnun etmez. 1 aya bozulur. Almayın, aldırmayın.

Replika bir Apple Watch almak istiyorum. Sizce linkini bıraktığım ürün alınır mı? Gönül ister ki orijinalini alayım fakat durum ortada en kötü modeli 1800 TL olmuş ve benim o kadar bütçem yok.
Not: Sadece ürünü göstermek için bu linki koydum başka siteden de alabilirim.

Link: thorqtech Akıllı Saat T500 Smart Watch Türkçe Menü Tam Dokunmatik | Trendyol.

DT300 Pro sağlık konusunda en iyisi hem görünüş hem kalite bayağı iyi en iyi Apple whatch çakması ama W27 Pro diye her yerde gözükür çünkü wearfit uygulaması çok kalitesiz olduğu için herkes W27 alır (çoğu kişi) ben DT300 Pro kullanıyorum W27 Pro da kullandım eğer wearfitpro uygulaması DT300 Pro da bulunmasaydı en iyisi oydu çünkü W27 Pro'dan daha iyi ekran daha iyi ses daha iyi kasa ya sahip eğer uygulamaya takmıyorsanız (benim gibi) DT300 Pro alın şahsi fikrim bu yönde.

DT300 Pro sağlık konusunda en iyisi hem görünüş hem kalite bayağı iyi en iyi Apple whatch çakması ama W27 Pro diye her yerde gözükür çünkü wearfit uygulaması çok kalitesiz olduğu için herkes W27 alır (çoğu kişi) ben DT300 Pro kullanıyorum W27 Pro da kullandım eğer wearfitpro uygulaması DT300 Pro da bulunmasaydı en iyisi oydu çünkü W27 Pro'dan daha iyi ekran daha iyi ses daha iyi kasa ya sahip eğer uygulamaya takmıyorsanız (benim gibi) DT300 Pro alın şahsi fikrim bu yönde.
ben w27pro yada w27 max alıcağım pro dan memnunmusunuz?

Geri
Yukarı