Replika Xbox 360 gamepad alınır mı?

Online olarak oynamayacaksan işini görür ancak başka rakiplere karşı oynadığında biraz geride kalıyor. Özellikle aynısı bende olduğundan rahatlıkla konuşabiliyorum, tam 360 derece dönmüyor analogları ve tuşları çok hızlı bozuluyor. Çok çok az oynamama rağmen "A" tuşu içine gömüldü, ki ben her şeye oldukça dikkat eden ve kolay kolay bir şeyi asla bozamayan bir insanım. Bu dediklerime göre kendi içinde bir karar vermen daha iyi olur.

Tavsiyem almamanız yönünde. Bunu alana kadar uygun fiyatlı bir markanın ürününü tercih edebilirsiniz. Hatta MediaMarkt'a gidip yerinde bakarsanız daha iyi olur.

Kullandım. Özellikle r2, L2 ve joysticklerde ölü bölge çok fazla. Örnek olarak Forza 4 oynarken gaza yarısında falan basmaya başlıyordu. Sağa sola dönerken yarısından sonra dönmeye başlıyordu. Eğer bu tür şeylere takılacaksanız Logitech F310 öneririm. 200 lira kadar bir fark var aralarında. O fiyatı veremem ve bu tür şeylere takılmam derseniz alabilirsiniz. Kardeşime verdim şu an o kullanıyor. Assassin's Creed vb. oyunlarında falan sıkıntı çıkarmıyor.

Geri
Yukarı