Replika Samsung J6'ya nasıl ROM atılır?

Daha fazla  
MTK 6580 bir işlemci kullanan replika Samsung J6 bir cihazım var. Bu cihaza bir ROM kurarak performansını arttırmam gerekiyor. Fakat TWRP ve telefona uygun ROM dosyasını bulamadım nasıl bir yol izlemeliyim?

MTK 6580 bir işlemci kullanan replika Samsung J6 bir cihazım var. Bu cihaza bir ROM kurarak performansını arttırmam gerekiyor. Fakat TWRP ve telefona uygun ROM dosyasını bulamadım nasıl bir yol izlemeliyim?
MTK 6580 için yapılmış çoğu ROM çalışır. SPFlashTool üzerinden yüklenir. Stabilitesi tartışılır. Deneyip görmek lazım. XDA foruma bakabilirsin.

TWRP olmazsa olmaz desek yeridir, stock recoveryler gibi özgürlüğü kısıtlanmamıştır ama, yüklenen her ROM, yüklemeye çalıştığın her TWRP'yi desteklemez.

Peki ne yapmalıyım biliyorum. Sizlere yük oluyorum kusura bakmayın ama en azından bana gerekli dosyaların indirme linkini ve nasıl yapacağımı açıklasanız çok minettar olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki ne yapmalıyım biliyorum. Sizlere yük oluyorum kusura bakmayın ama en azından bana gerekli dosyaların indirme linkini ve nasıl yapacağımı açıklasanız çok minettar olurum.
Replika J6 cihazınızın model numarası vs. var ise araştırabilirim sizin için. XDA formunda konu açmanız çok daha yararlı olacaktır ayrıca. (Reklam yapıyor gibi gözüküyorsam affola sadece Rom üzerinde daha çok duran bir forum)

Geri
Yukarı