Request timed out ve yüksek ping sorunu

Makaleler
1
Yer
Ásgard
Daha fazla  
Meslek
Part time God of wisdom, poetry, death, divination, and magic
Superonline kullanıcısıyım. Sizce ne yapmalıyım?

- Ookla Speed Test 80+ ms ping veriyor.
- CMD üzerinden "ping 192.168.1.1 -t" yaptığımda her 10 satırdan 1-2 "reguest timed out" yazıyor.
- Modem evin ortasında ve WiFi göstergesi zayıf sinyal gösteriyor.
- WiFi ışığı yanıp sönüyor.

Not: Kablolu (LAN) bağlantısında sıkıntı yaşamıyorum.

Superonline kullanıcısıyım. Sizce ne yapmalıyım?

- Ookla Speed Test 80+ ms ping veriyor.
- CMD üzerinden "ping 192.168.1.1 -t" yaptığımda her 10 satırdan 1-2 "reguest timed out" yazıyor.
- Modem evin ortasında ve WiFi göstergesi zayıf sinyal gösteriyor.
- WiFi ışığı yanıp sönüyor.

Not: Kablolu (LAN) bağlantısında sıkıntı yaşamıyorum.
Sene 2020 oldu, aynı hatayı almaktayım. Çözümü bulabildiysen eğer paylaşabilir misin? CMD'de ping -t 192.168.1.1'de request timed out hatası almazken google.com diye değiştirince ttl 64'ten 115'e fırlayıp aralara da request timed out girdi. Akşamları ping değerim sabit olmuyor ve nadiren internetim kesiliyor. Hele ki "Rust" adlı oyununda ki serverlarda ping değerim 11-33-333 gibi değerleri gösteriyor anlamadığım bir şekilde.

Sene 2020 oldu, aynı hatayı almaktayım. Çözümü bulabildiysen eğer paylaşabilir misin? CMD'de ping -t 192.168.1.1'de request timed out hatası almazken google.com diye değiştirince ttl 64'ten 115'e fırlayıp aralara da request timed out girdi. Akşamları ping değerim sabit olmuyor ve nadiren internetim kesiliyor. Hele ki "Rust" adlı oyununda ki serverlarda ping değerim 11-33-333 gibi değerleri gösteriyor anlamadığım bir şekilde.
Modem bozukmuş :) Telefon açtım, gelip değiştirdiler ve düzeldi.

Geri
Yukarı