Resident Evil 2 Game Pass Türkçe yama

Daha öncesinde birçok arkadaş konu açmıştı, gamepass için yama bulan olmamıştı.

Sende bulamazsan dert etme, oyunda doğru düzgün diyalog yok ingilizce oynarsın.

UWP dumper ile Game Pass klasörünü açabilirsin o şekilde modlanabiliyor oyunlar.

Öyle çok fazla diyalog ve sinematik yok oyunda. En fazla metinleri okumak için olabilir ama çokta lazım değil yine de.
Ben bu tarz oyunlarda oynarken başkasından dinliyorum yada izliyorum oynadığım yerleri.:d

Öyle çok fazla diyalog ve sinematik yok oyunda. En fazla metinleri okumak için olabilir ama çok da lazım değil yine de.
Ben bu tarz oyunlarda oynarken başkasından dinliyorum ya da izliyorum oynadığım yerleri.:d

İngilizce bilmeden İngilizce oynayamaz. Zamanında sırf Türkçe yama kuramadığım için oynayamamıştım. Yakın bir zamanda Türkçe yama kurup bitirdim. Oyunu Türkçe yapınca gözlerim kapalıyken açmışım gibi hissettim. Diyalog olsun olmasın fark etmez İngilizce bilmeyen biri oyundan pek bir şey anlayamaz sıkılır hemen. Dakika başı çeviriye girmek için Alt Tab atmakla uğraşmak istemez kimse.

İngilizce bilmeden İngilizce oynayamaz. Zamanında sırf Türkçe yama kuramadığım için oynayamamıştım. Yakın bir zamanda Türkçe yama kurup bitirdim. Oyunu Türkçe yapınca gözlerim kapalıyken açmışım gibi hissettim. Diyalog olsun olmasın fark etmez İngilizce bilmeyen biri oyundan pek bir şey anlayamaz sıkılır hemen. Dakika başı çeviriye girmek için Alt Tab atmakla uğraşmak istemez kimse.
Bu tür oyunlarda gerekmediğini düşünüyorum. Çeviri değil de oynayan birisinden izliyorum anlamadığım bir yer olursa.

Bu tür oyunlarda gerekmediğini düşünüyorum. Çeviri değil de oynayan birisinden izliyorum anlamadığım bir yer olursa.

Hocam A2 İngilizceniz varsa yüzde 70'ini anlamazsınız zaten yazıların. Oyunu bitirene kadar en az 50 kere videodan bakmak gerekecek. Onun yerine Max 1 saat uğraşıp Türkçe yama kurup oyunu Türkçe oynamak çok daha mantıklı değil mi? Bilmediğim dilde oyun oynamak gözlerim kapalı oyun oynamak gibi geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı