Resident Evil 2 kasma sorunu

İşletim sistemi
Windows 10

Ömer Yomra

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX6600 8 GB 16 GB RAM RYZEN 5 5500
Merhaba arkadaşlar bugün Resident Evil 2 yükledim başlangıçta oyunda kasma yoktu polis merkezine girip 6-7 dakika oynadıktan sonra oyun kasmaya başladı. Nedeni nedir? Yardımcı olursanız sevinirim.

Özelliklerim şöyle:

İşlemci: AMD Ryzen 3350H
Ekran kartı: RX560X
RAM: 8 GB (5, 95GB kullanılabilir yazıyor yani 8 GB kullanamıyorum)

Merhaba arkadaşlar bugün Resident Evil 2 yükledim başlangıçta oyunda kasma yoktu polis merkezine girip 6-7 dakika oynadıktan sonra oyun kasmaya başladı. Nedeni nedir? Yardımcı olursanız sevinirim.

Özelliklerim şöyle:

İşlemci: AMD Ryzen 3350H.
Ekran kartı: RX560X.

Oyun ayarlarınız nedir? Büyük ihtimalle PC tam uygun değil. Çünkü polis merkezi diğer yerlere göre daha kalabalık ve karışık. O yüzden burada sorun yaşıyor olabilirsiniz.

Özelliklerim şöyle:

İşlemci: AMD Ryzen 3350H.
Ekran kartı: RX560X.

Anlık donma gibi ise oyun motoruyla birazda alakalı, sürekli donma ise sanmıyorum RAM olacağını ama RAM frekansların nedir? İnternettte 8 GB ile polis merkezinde akıcı oynayan kişiler var ancak 16 GB olsa daha iyi olur tabii.

Özelliklerim şöyle:

İşlemci: AMD Ryzen 3350H
Ekran kartı: RX560X
Ekran kartı kullanımınız nedir.

Yeni konular

Geri
Yukarı