Resident Evil 2 remake Claire hikayesi oynanmalı mı?

Makaleler
1
Yer
Gelen tepkiler üzerine cumhuriyeti
Daha fazla  
Meslek
genç yazılımcı
Arkadaşlar leon un hikayesi 7 saate bitti claire de çok bir şey değişiyor mu? Yoksa aynı yerleri bir de onunla mı geziyoruz eğer öyleyse yeni oyunlara yöneleceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Asıl sonu görmek için Second Run ile bir defa daha oynamalısın. Yine hemen hemen aynı sadece birkaç sahne değişiyor ve Ada yerine Sherry'yi buluyorsun. Bir de Mr.X peşinde daha fazla koşuyor.

Olayları Claire gözünden görüyorsun bence oyna sen Leonla görevleri yaparken Claire'nin ne yaptığını öğrenirsin hem.

Asıl sonu görmek için Second Run ile bir defa daha oynamalısın. Yine hemen hemen aynı sadece birkaç sahne değişiyor ve Ada yerine Sherry'yi buluyorsun. Bir de Mr.X peşinde daha fazla koşuyor.
Biraz mı? Peşimi bırakmıyor neredeyse hocam çıt çıkarttığım an gidiyorum.

Asıl finali görmek için oynanması gerekiyormuş. Şahsen ben oynamadım çünkü yeniden oynamaya değecek bir farklılık yok Second Run'da.

Asıl sonu görmek için second run ile bir defa daha oynamalısın. Yine hemen hemen aynı sadece birkaç sahne değişiyor ve ada yerine Sherry'yi buluyorsun. Bir de mr. X peşinde daha fazla koşuyor.

Loen ile second run mı yoksa claire ile bir kez daha oynayınca mı görüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…