Resident Evil 3 harici AMD ekran kartını %100 kullanıyor mu?

maykıll

Hectopat
Makaleler
3
1-Oyunlarda harici ekran kartımı kullanması amaçlı grafik ayarları kısmına oyunumu ekleyip yüksek performans seçeneğini seçmiştim. Oyunu oynuyor iken görev yöneticisinden baktığımda harici ekran kartımın kullanım oranı %100 dahili olan ise düşük değerlerdeydi. Bu yaptığım ayarlar işe yaramış mı?
2-NVIDIA ekran kartından AMD'ye geçtiğim için fazla bir şey bilmiyorum ve bilgilerden emin olmak amaçlı soruyorum. NVIDIA ekran kartında kaliteden performansa çekebiliyorduk ve gerçekten FPS arttırıyordu. AMD ekran kartında da bu ayar var mı? Radeon Software Adrenalin olan sürücüyü kullanıyorum. Varsa söyler misiniz?
3-AMD sürücü kurulumu yapınca önüme çıkan 4 seçenekten e-SPORTS seçeneğini seçtim. Hikaye oyunları ve FPS oyunları oynuyorum hangisini seçmem gerekirdi?
Her yüklediğim oyunu AMD uygulamasının oyun sekmesine eklememe gerek var mı?
Cevaplarken numara belirterek cevaplar mısınız?

Yardımlarınız için teşekkürler.

Son düzenleme:
MSI Afterburner ve rivaturner indirerek ekran kartının % kaç kullanıldığını SS alıp atarsanız daha doğru sonuca ulaşırsınız.

Dostum tekrardan selamlar, oyunun klasöründe kendisi ile ilgili birden fazla exe dosyası olur. Hepsini seçip yapman lazım.

Dostum sadece 1 tane var
Klasörün her yerine gireceksin. Win 64 gibi gibi bir sürü klasörü var ve bir sürü exe. He belki kullanıyordur anlamak için oyun sırasında alt+tab atıp Görev Yöneticisinden kontrol edin.

Klasörün her yerine gireceksin. Win 64 gibi gibi bir sürü klasörü var ve bir sürü exe. He belki kullanıyordur anlamak için oyun sırasında alt+tab atıp Görev Yöneticisinden kontrol edin.
Hocam resident evilde %100 kullanıyordu. Hocam o kısma eklemesem kullanmaz demi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…