Resident Evil 4 Remake alınır mı?

Hocam Steam cüzdanda 600₺ duruyor zaten koyarsam üstüne 280₺ koyacağım şu an bekliyor para bakalım

Benim de Steam'de TLOU part 1 iade ettim AMD key gonderecek bana o oyun için Resident Evil 4 remake alırsam kağit üzerinden 400 TL denk gelecek bana ama halen daha kararsızmı sonuçta bir oyun daha var aklımda.

Stalker 2

Karakterler haricinde hikayede diğer oyunlarla bağlantı olmadığından gönül rahatlığıyla alıp oynayabilirsiniz. Ayrıca Steam de oyunun demosu var, şahsen çok beğendim, size de bir fikir verir.
Karakterler haricinde mi Ciddiyim Hikayeyi bilmiyorsunuz

var mı hocam bağlantıları
Var tabi 2deki olaylardan tam 6 yıl geçiyor o olaylar leona çok zor anlar yaşatıyor 2yi oynadıysanız Ve virüslerin hepsi birine gidiyor Spoiler olmasın Oynayınca görüceksiniz

Var tabi 2deki olaylardan tam 6 yıl geçiyor o olaylar leona çok zor anlar yaşatıyor 2yi oynadıysanız Ve virüslerin hepsi birine gidiyor Spoiler olmasın Oynayınca görüceksiniz
Hiç RE oyunu oynamanım. O dediğiniz oyunlar eski galiba oynamak yerine videosunu izleyen yeterli gelir galiba ? RE4 Remake alacağım.

Benim de Steam'de TLOU part 1 iade ettim AMD key gonderecek bana o oyun için Resident Evil 4 remake alırsam kağit üzerinden 400 TL denk gelecek bana ama halen daha kararsızmı sonuçta bir oyun daha var aklımda.

Stalker 2
Stalker 2 çıktığı gün Game Pass'e eklenecek diye biliyorum.

Stalker 2 çıktığı gün Game Pass'e eklenecek diye biliyorum.

Game Pass ekleneceğini ben de biliyorum oyle bir soylenti vardı ama o kadar büyük geniş bir oyun için satın almak çok daha iyi hatta 350TL fiyati günümüde aşırı uygun sayılır

Starfield ve stalker 2 parası olanlar için Game Pass oynanacak bir oyun değildir diye düşünüyorum bu oyunları tadını çıkararak oynamak lazım yoksa bir anlamı kalmaz.

Oyun 580 lira alınırmı hala.Hic bu seriyi oynamamış biri direk 4'ten başlayabilirmi sorun olurmu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…