Resident Evil 4 remake yeni fragman paylaşıldı

Şu oyun Xbox One konsoluna çıkmıyor belki gücü falan yetmiyordur falan ama zamanın en güçlü konsolu One Xe bile çıkmıyor.

Şu oyun Xbox One konsoluna çıkmıyor belki gücü falan yetmiyordur falan ama zamanın en güçlü konsolu One Xe bile çıkmıyor.
Yani bu konsolların devri bitti 2023 ile beraber bence. 2024’de fifa pes NBA harici oyunlar için tamamen biter. Ps ile anlaşmaları olabilir ondan ps4’e geliyordur.

Demosunu yayınlamalarını çok istiyorum. Artık yeterince sıkıldım. Oyunun demosu bile olsa oynamak için sabırsızlanıyorum. Oyunu ön sipariş verdim. Çıktığı gibi oynayacağım.

PS4'e çıkarıp Xbox One'a çıkarmamaları çok garip olmuş.
Eğer bu doğruysa büyük rezillik. One X’e çıkmıyor, PS4’e çıkıyor… Xbox milyon farklı sayıda konsol çıkaracağına bir tanesine adam gibi yoğunlaşıp destek vermemesinin bedelini ödesin bakalım. One X denen konsolun Series S’den SSD’si dışında neredeyse hiçbir farkı yok ama yeni nesil oyunlar One X’e çıkmıyor… Eğer zamanında One X almış olsaydım kendimi ağır kazıklanmış hissederdim herhalde.

Güzel yapmışlar, fragmanlara bakınca hem orijinale sadık kalıp hemde yeni şeyleri deneme dozları felan iyi ayarlanmış. İnşallah oyun çıkınca bu beklentileri karşılar.

Eğer bu doğruysa büyük rezillik. One X’e çıkmıyor, PS4’e çıkıyor… Xbox milyon farklı sayıda konsol çıkaracağına bir tanesine adam gibi yoğunlaşıp destek vermemesinin bedelini ödesin bakalım. One X denen konsolun Series S’den SSD’si dışında neredeyse hiçbir farkı yok ama yeni nesil oyunlar One X’e çıkmıyor… Eğer zamanında One X almış olsaydım kendimi ağır kazıklanmış hissederdim herhalde.
Microsoft'un mağazasına baktığında sadece Xbox Series X/S'de olduğu yazıyor. Playstation Store'a baktığında PS4 ve PS5 versiyonu olarak geçiyor. Next gen parası bile istemiyorlar.

Geri
Yukarı