Oyun Resident Evil 7 135 TL

Bence alma ben oynadım bazi yerlerde ararken falan çok sıkıyor hele 4 7. Saatleri arasında artık can sıkıntısından kalp krizi geçirecektik hep hafif tempo hafif bulmaca muhabbetiyle geçiyor 8 inde 1 bossunu bitirdim kaleyi alt üst ediyoruz oradan çıktım gene bulmaca muhabbetine döndü kapattım oyunu oynamadım birdaha

Alacaksanız korku muhabbeti baya düşük
Bir bak bakalım Resident Evilin türü ney :D

Village çok iyi aksiyon oyunu olurmuş. İkinci defada sınırsız mermi ile oynadım aşırı keyifliydi.
Village'den çok iyi aksiyon oyunu olur diye diye RE4 Remake'i bozuk tempo ile çıkardılar. Orijinal RE4 tempo anlamında oldukça düzgünken(Keşif, düşmanlarla kapışmak, bulmaca, boss savaşı temposunu iyi tutturuyordu) RE4 Remake aynı RE5 gibi. Sürekli ve artacak şekilde düşman yığıyor üzerine. Mesela RE7 bence RE4 Remake'den de kötü bir tempoya sahip. İlk yarısı oldukça gergin ve keyifliyken son yarısı sürekli aksiyona boğan ve sıkan bir yapıya sahipti ve zaten bu eleştiriyi neredeyse herkes yapıyor.

Village tempo ve dizayn olarak bence serinin en iyisi şu anda. 40-60 dakikalık bir sekans haricinde öyle korkutucu çok fazla kısım olmadığı için herkesin oynayabileceği bir yapıya da sahip.

Yeni konular

Geri
Yukarı