Resident Evil 7: Biohazard nasıl oynanmalı?

64 GB RAM

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba benim ilk korku oyunu deneyimim olacak. Game Pass sahibi olduğum için bu oyunu buldum ve oynamak istiyorum ama biraz korkuyorum, hatta çok korkuyorum. Oynarken yanıma alabileceğim hiç kimse yok sadece klavye, mouse ve 7.1 3D kulaklık (Kulaklıkla oynasam mı bilemiyorum) ve sizce nasıl oynanmalı? Ben korkuyu en aza nasıl indirebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Korku oyununun amacı zaten korkmak değil midir? Korkmak istemiyorsanız farklı oyunlara yönelin. ŞAhsen ben Gece vakti sessiz ve karanlık ortamda kulaklıkla oynuyorum bu tarz oyunları. Zevki o şekilde çıkar :)

Yani şimdi Jumpscare lar oyunda çok mu? O çok yoksa sıkıntı yok demektir çünkü başka hiç bir şey beni korkutmaz.

Yıllar önce paramızı biriktirerek PlayStation 1 almıştık. O zamanda Resident Evil 1 ve FIFA 96 mız vardı. Açık söyleyeyim o zamanki yaşlarda bende korkuyordum oynarken. Abim oynarken de kendimi güvende hissediyordum.:D

Resident Evil oyunları hiç bana göre değil. Özellikle Biohazard. Oyunu izleyerek bitirdim. Boss savaşları bana aşırı zor geldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı