Oyun Resident Evil Serisinde %80'e varan indirimler

Resident Evil 2 Remake'i geçenlerde bitirdim. Resident Evil 3 remake 70 TL'yken çok kısa o para verilmez dediler diye almadım. Sizce alayım mı 100TL'ye değer mi? Ya da ileride fiyatı daha çok düşer mi?
Daha düşmesi zor. %80 indirim görebilir belki ama yine pahalı olur. 4 saatlik bir oyuna o para verilir mi emin değilim. Ha tabii ben Inferno zorluğunda oyunu 2 saatte bitirmeye kasacağım, tüm başarıları alacağım derseniz o zaman ayrı.

Daha düşmesi zor. %80 indirim görebilir belki ama yine pahalı olur. 4 saatlik bir oyuna o para verilir mi emin değilim. Ha tabii ben Inferno zorluğunda oyunu 2 saatte bitirmeye kasacağım, tüm başarıları alacağım derseniz o zaman ayrı.
Kararsız kaldım. Aslında steam hesabımda 300-350TL var bekleyip indirime girerse üzerine para ekleyip Elden Ring alabilirim.

Kararsız kaldım. Aslında steam hesabımda 300-350TL var bekleyip indirime girerse üzerine para ekleyip Elden Ring alabilirim.
İşin içinde Bandai Namco varsa indirimden çok zam bekleyin. Adamlar 1 senedir Dark Souls oyunlarına indirim yapmıyor üstüne bir de Elden Ring'e zam yapıyorlar.

İşin içinde bandai namco varsa indirimden çok zam bekleyin. Adamlar 1 senedir Dark Souls oyunlarına indirim yapmıyor üstüne bir de Elden Ring'e zam yapıyorlar.

Oyun 300TL'yken almayıp illaki düşer dediğim oyun 600TL. Son 2 yıldır her şey zamlanacak diye koşturup almaya çalışmaktan gerçekten yoruldum. Enflasyonun ve kurların sabit olduğu ülkede elimdeki oyunlar bittikçe benzer fiyatlardan normal bir şekilde almak isterdim. Türkiye'deyseniz ve gençseniz hayat gerçekten zor.

Yeni konular

Geri
Yukarı