Resident Evil Village ve Devil May Cry alınır mı?

Kagamii

Decapat
Daha fazla  
Bu konuyu açmanın nedeni doların yükselmesi 12 Haziran'da indirimler bitecek şu an Resident Evil Village Gold Edition ve RE7 Gold Edition 300TL ve Devil May Cry 5 90TL ikisini almayı planlıyorum sizce hemen zam gelir mi almalı mıyım?

Alınır kesinlikle. Her ikiside ayrı güzel oyunlar.

Re7 korku daha doğrusu gerilim oyunlarını seven biriyseniz çok zevkli bir oyun net alınır. Village da net alınır şahsen oynarken çok keyif aldım. RE4, RE7 ve P. T. Karışımına yenilikler eklenerek sunulmuş keyifli bir oyun. DMC de aynı şekilde aşırı keyifli bir hack and slash türünde oyun. Bence üçünü de kaçırmadan al ve oyna.

Hocam iki oyun serisini de az çok biliyorum demek istediğim hemen zam gelir mi acaba korkum o ona göre yaz indirimlerinde bakacaktim tekrar.

Hocam iki oyun serisini de az çok biliyorum demek istediğim hemen zam gelir mi acaba korkum o ona göre yaz indirimlerinde bakacaktim tekrar.

Anladım kusura bakmayın hocam. Bence vakit geçmeden alın şu an 10 dakika sonrasının dahi aynı kalacağının belirliliği yok. Aniden geliyor oyunlara zamlar geleceği vakit. Yine siz bilirsiniz tabii ancak bir zam durumunda yaz indirimlerinde şu anki güncel fiyatını indirimli diyerek satışa konuluyorken görebiliriz. Sizin yerinizde olsam alırdım. Biraz alakasız ancak şunu da anlatmadan geçmeyeyim ben 2 gün önce indirimle beraber 1700 küsure kulaklık almıştım bugün 12 de elime ulaştı ama bundan tam 1 saat sonra Akakçe'den bildirim geldi aynı ürün indirim eklenmiş halde Amazon'da 1300 TL'den satışa çıkartılmış misal. Böyle şeyler de yaşanabiliyor. Oyunlar da özellikle de Steam böyle bir şey olabileceğini zannetmem fakat yine de bilgilendireyim dedim.

Tamamdır hocam teşekkürler alacağım olmadı kütüphane de bekletirim indirim bittikten sonra gözlemlerim biraz 14 gün geçmeden.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…