Çözüldü Resimdeki Huawei Superbox modemlerde 5 GHz desteği var mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
4
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: MSI Z590 Carbon Wi-Fi
İşlemci: İ5 11600K
Ekran Kartı: Gigabyte Auros RTX 2070 Super
RAM: 2X16GB 3600 MHz Patriot Viper Blackout
SSD: 2X1 TB Samsung 970 EVO Plus
PSU: NZXT C750 Gold Modüler
Merhaba arkadaşlar, Superbox için 5 GHz destekli modem bakıyorum. Maalesef müşteri hizmetleri bu konuda yardımcı olmuyor. Biraz da atıştık. İlk aldığımızda ZTE modem verdiler, daha sonra yardımcı oluruz dediler fakat olmuyorlar. Neyse bunlar ayrı konu. Resimdeki modellerden birisini kullanan arkadaşlar cevap verirlerse memnun olurum.
Huawei Superbox.png

Superbox Kule Tip.jpg

Çözüm
Üstteki için de çoğu kaynakta 5 GHz var gözüküyor fakat halamlarda ben de telefon ile baktım ve tek olarak gördüm. Alttakini ise görme ve deneme şansım olmadı.

Evet arkadaşlar, resimdeki modemde 5GHz desteği var. Turkcell sonunda getirdi. Alacak olan arkadaşlar rahatlıkla alabilirsiniz.
turkcell-superonline-superbox-nedir-.jpg

Screenshot_20220907-162909_One UI Home.jpg
Hocam Superbox'u köyde kullanan adam görmüştüm de Wi-Fi ismi tekdi ama iyi çekiyordu bu videoda da 5 GHz olduğu yazıyor üsteki hakkında bir bildiğim yok.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Üstteki için de çoğu kaynakta 5 GHz var gözüküyor fakat halamlarda ben de telefon ile baktım ve tek olarak gördüm. Alttakini ise görme ve deneme şansım olmadı.

Evet arkadaşlar, resimdeki modemde 5GHz desteği var. Turkcell sonunda getirdi. Alacak olan arkadaşlar rahatlıkla alabilirsiniz.
turkcell-superonline-superbox-nedir-.jpg

Screenshot_20220907-162909_One UI Home.jpg

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı