Resimdeki oyun listesi alınmalı mı?

Stalker 2 umarım erteleme almaz Elden Ring 350-450TL arasında bir fiyata düşerse düşünmeden alacağim bir oyun diğerlerini düşünceğim.
Rus hackerlar musallat olmuştu Stalker'ı yapan ekibe. Eğer o hacker grubu çok baş ağrıtırsa erteleme alabilir. Zaten Rusya- Ukrayna savaşı da oyunu kötü etkiledi.

BF2042 çöp, Unbound o fiyata değmez, MW2019'da 500TL'ye alınmaz. MW2 indirimlerde 700 civarına düşüyor zaten biraz daha koyar onu alırsın sonraki indirimde.

BF2042 çöp, unbound o fiyata değmez, MW2019'da 500TL'ye alınmaz. MW2 indirimlerde 700 civarına düşüyor zaten biraz daha koyar onu alırsın sonraki indirimde.

MW 2 var belki o fiyatin bir tik altında indirimde Elden Ring alabilirim eğer indirim alırsa zam gelmezse.

Sadece Elden Ring alınabilir bana kalırsa. S.T.A.L.K.E.R Game Pass'e gelecek, BF2042 zaten Game Pass'te, Unbound'a ben olsam o fiyatı vermem, kaldı ki EA Play'e gelecek büyük ihtimal bir süre sonra. CoD MW 2019 için Battlenet'te 190-200'leri gördükten sonra o fiyatı yine ben olsam vermem.

Dostum sana önerim istersen Steam aile paylaşımlı hesaplar satın alıp hikayeyi oynayabilirsin. Tabii yapacakların senin sorumluluğunda bu sadece bir öneri. @Scaryo

MW 2 var belki o fiyatin bir tik altında indirimde Elden Ring alabilirim eğer indirim alırsa zam gelmezse.
Eğer mw2019 hikayesi için alacaksan steam aile paylaşımlı hesaplar ile hikayesini oynamanı öneririm oradan üstüne kalacak 450 tl civarı para ile kendine imkan açmış olursun. Tabi bu bir öneri olacaklardan ben sorumlu değilim.

Dostum sana önerim istersen Steam aile paylaşımlı hesaplar satın alıp hikayeyi oynayabilirsin. Tabii yapacakların senin sorumluluğunda bu sadece bir öneri. @Scaryo

Eğer MW2019 hikayesi için alacaksan Steam aile paylaşımlı hesaplar ile hikayesini oynamanı öneririm oradan üstüne kalacak 450 TL civarı para ile kendine imkan açmış olursun. Tabii bu bir öneri olacaklardan ben sorumlu değilim.

Yok hayır o tarz şeyleri pek sevmem zaten param olursa alırım yoksa oynamam benim de düşüncem tabii çünkü kendi dizdiğim hesaplarım var.

Geri
Yukarı