Resimlerin Boyutunu Düşürme

Makaleler
63
Merhabalar,

Samsung Galaxy A70 kullanıcısıyım, İncelemeler kategorisine telefonun fotoğraf kalitesi için örnekler yükleyecektim fakat boyuttan ötürü yükleyemedim. Bu konuda yardımcı olabilecek var mı? Fotoğrafın kalitesini öldürmeden yükleyebilirsem çok makbule geçer.

Şimdiden teşekkürler.

Merhabalar,

Samsung Galaxy A70 kullanıcısıyım, İncelemeler kategorisine telefonun fotoğraf kalitesi için örnekler yükleyecektim fakat boyuttan ötürü yükleyemedim. Bu konuda yardımcı olabilecek var mı? Fotoğrafın kalitesini öldürmeden yükleyebilirsem çok makbule geçer.

Şimdiden teşekkürler.
Siteler var hocam oradan düşürebilirsiniz. Zaten Google'a yazın çıkar hemen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Siteler var hocam oradan düşürebilirsiniz zaten google a yazın çıkar hemen

Birisi, bir başkası için bir uygulama önermişti ama o konuyu falan bulamadım. Siteleri biliyorum fotoğrafın kalitesi ölüyor az çok ondan ötürü en son çare olarak onları kullanırım, teşekkür ederim cevabın için.

Birisi, bir başkası için bir uygulama önermişti ama o konuyu falan bulamadım. Siteleri biliyorum fotoğrafın kalitesi ölüyor az çok ondan ötürü en son çare olarak onları kullanırım, teşekkür ederim cevabın için.
Önemli değil hocam yardımcı olduysam ne mutlu program tercih etmiyorum. Çok boş reklamlar çıkıyor. kalite düşüyor site üzerinden çok büyük bir kalite düşüklüğü olmadan ayarlanıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı