Resurrection Remix OS nasıl kurulur?

• Konuyu başlatan Silinen üye 106715
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 3B
Hocam neredeyse tüm Custom ROM'ları cihazıma yükledim aex de kral bir ROM RR de yükleme sorunu var mesela gaps hata verip durdu videolardan baktığım zaman es ile bunu sil bunu düzelt bunu kopyala yapıştır (3 farklı cihazda denedim) noguat 7.0.

Stabil hızlı pek kişileştirme yok stok Android.
S4 Mini 3G ile üç sene Android 6-7-8 versiyonlarını kullandım. Herhangi bir sorunum yoktu, gayet de stabildi. Sizin başınıza gelmiş olması başkasının başına da gelecek demek değildir.
Kuramıyor ya da hata vermesinin nedenleri çözülebilir şeyler. Yeterince araştırma yapmamışsınız.

GSI ROM ve Project Treble nedir?
GSI(Generic System Image) demektir. Yani birden fazla telefonda çalışması için yapılmıştır. Project Treble ise Android telefonlara aynı anda güncelleme vermeyi amaçlayan bir projedir.

Pratikte GSI'de hangi özelliğin çalışıp hangisinin çalışmayacağını bilemezsiniz.

Saf Android 10'da bile var o ROM'da kesin vardır.

Eğer o telefon ana telefonunuz ise ROM kurmayın. Değilse GSI ROM ile şansınızı deneyebilirsiniz ama GSI ROM önermiyorum.
GSI ROM nedir?
GSI(Generic System Image) demektir. Yani birden fazla telefonda çalışması için yapılmıştır. Project Treble ise Android telefonlara aynı anda güncelleme vermeyi amaçlayan bir projedir.

Pratikte GSI'de hangi özelliğin çalışıp hangisinin çalışmayacağını bilemezsiniz.
Haa şimdi anladım. Benim telefona pek bir ROM yok o zaman. :/

Biraz geç anlattım üzgünüm.
Haa şimdi anladım. Benim telefona pek bir ROM yok o zaman. :/
Ne yazık ki. Kurulması mümkün fakat stabil çalışmayacaktır yüksek ihtimal.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı