ReviOS 1709 s1.0 kullanılır mı?

ReviOS kullanacaksam en son sürümünü tercih ederim ben. 1709 sürümünde çok fazla şey kapalı ve bazı uygulamalar memory hatası veriyor. Ben bu hatayı çok aldığım için stock Windows'a dönüp kendim düzenlemiştim sistemi. Tavsiyem 20H2 veya 21H1'dir.

ReviOS kullanacaksam en son sürümünü tercih ederim ben. 1709 sürümünde çok fazla şey kapalı ve bazı uygulamalar Memory hatası veriyor. Ben bu hatayı çok aldığım için stock Windows'a dönüp kendim düzenlemiştim sistemi. Tavsiyem 20H2 veya 21H1'dir.

Kullanırım ama benim bilgisayarımda Windows 10 Build 1903 ve üzeri sürüm yükleyince sistem Boot olmuyor o yüzden bu sürümü indirimek istiyordum.

Kullanırım ama benim bilgisayarımda Windows 10 Build 1903 ve üzeri sürüm yükleyince sistem Boot olmuyor o yüzden bu sürümü indirimek istiyordum.
Ben kullandım çok fazla bir sıkıntıyla karşılaşmadım ama senin de karşılaşmayacağının anlamına gelmiyor tabi ki, sadece oyun için kullanmıştım ve oldukça iyiydi ve nedense sonraki sürümlere göre daha hızlı hissettiriyordu. Bu arada Revios'ta ISLC ve AMD Radeon otamatik olarak açılmıyor sizde de böyle mi ?

Geri
Yukarı