RGB Çoklayıcı Önerisi

Bora Dere

Zettapat
Süper Moderatör
Sosyal Tayfı
Makaleler
32
Yer
Slytherin
Daha fazla  
6 adet kasa fanı bir adet de sıvı soğutucu pompası olmak üzere 7 adet RGB kablosu var bağlanması gereken. Anakartta 1 tane RGB header var. Aklımda bu ürün vardı aslında. Fakat toplam 7 kablo olunca akıllara "Acaba bu çoklayıcıya splitter kablo bağlanır mı?" sorusu geliyor. Eğer cevap hayırsa (ki büyük ihtimalle öyle) 7 adet RGB kablosunu bağlayabileceğim, aydınlatmayı anakart üzerinden kontrol edebileceğim bir çoğaltıcı önerir misiniz? Bütçe 150 TL fakat 200 TL'ye kadar zorlanabilir sanıyorum.

Bağlanabilir fakat parlaklık düşebilir. Bu yüzden bu ürün kullanılabilir;
Aslında ürün gayet güzelmiş fakat bahsettiğim kablolar RGB, A-RGB değil. Bir de Aura Sync uyumlu olması gerekiyor. Anakarttan kontrol edilecek. Öneriniz için yine de teşekkür ederim.
Hocam şundan Akasa Cbld04-50bk Anakart Rgb Led Çoklayıcı Ve Uzatma Kablosu - n11.com veya şundan Akasa Anakart Rgb Led Port Çoklayıcı Kablo 1 Giriş 4 Çıkış - n11.com 2 tane alınıp 4 fan birine, 2.ye 1 porta çoklayıcı kalan 3 porta diğer 3 fanın kablosunu takarsanız olur büyük ihtimalle.
Mantıklı duruyor. Umarım sıkıntı çıkmaz.

Deneyebildiniz mi hocam ben de böyle bir sorun yasıyorum.
Deneyemedim, maddi durumum sistem toplamaya el vermedi maalesef. Sorununuzla ilgili yeni konu açıp beni etiketlerseniz yardımcı olabilirim.

Geri
Yukarı