RGB destekli anakart önerisi

cheerfulshooter

Decapat
Merhaba elimde H110 S2 Gigabyte modeli var. Bu anakart RGB desteklemiyormuş bana RGB destekleyen ucuz bütçeli bir anakart önerisi yapar mısınız? Ya da anakart değil de daha farklı bir yöntem varsa o da olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemcinizi yazmamışsınız ama 6. veya 7. nesil Intel işlemciye sahipsiniz. O işlemcilere uygun şöyle bir anakart var.
ASUS ROG STRIX B250F GAMING

Ama tam olarak sisteminizi yazarsanız değip değmeyeceyini söyleyebiliriz.

• Gigabyte H110M S2
  • Kingston DDR4 8 GB
  • i5 7400
  • 9800 GT 1 GB 128bit

Ekran karti en yakin zaman degiscek. 1060 3 GB modelini alicam.

FPS testlerine baktim fazla bir fark yok ama RX 580 daha ucuz ama benim anlamadigim sey RX 580 8 GB 1060 3 GB ama 8GB buyuk bir fark atmasi lazim oyle bisey goremedim.

Nasıl fazla bir fark yok. Siz 1060 3 GB almak istediğiniz için böyle düşünüyorsunuz sanırım. 1060 6 GB modeline denk geliyor. Ama yine de siz bilirsiniz.

Nasıl fazla bir fark yok.Siz 1060 3gb almak istediğiniz için böyle düşünüyorsunuz sanırım.1060 6gb modeline denk geliyor.Ama yine de siz bilirsiniz.
Peki 1060 6 GB alsam çünkü biraz da gorunuse onem veriyorum.

@cheerfulshooter
Ekran Kartının performansını VRAM'ı belirlemez. Hızları belirler. 1060 3GB alacaksanız almayın. 3GB VRAM 1060'a düşük kalıyor, pek çok oyunda. Alacaksanız 1060 6GB alın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…