RGB Fan önerisi

Grooveagent

Kilopat
Arkadaşlar merhaba;

Öncelikle kasamda 4 tane fan var. RGB, kendi kontrolcüsü var ve kumanda ile renk verebiliyorum. Ancak anakartın üstünde 4 pin RGB çıkışı var. Bunda şerit LED bağladım, program üzerinden istediğim rengi verebiliyorum. Mevcut fanları çıkartıp yeni anakarta takabileceğim fan arıyorum. RGB'leri hepsini tek yerden almasını istiyorum ancak fan bulamadım. Var mı bildiğiniz fan? Herkes fan resmi koymuş ancak kimse bağlantısının yazmıyor ya da resimlere koymuyor. Yüzde 90 eklemiyor ve bulmakta zorlandım. Varsa bildiğiniz yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ben hiç tavsiye etmem.O tarz aydınlatmalarla sadece görünüş olur.Bide kasanız daha hızlı ısınır.

Hocam ben hiç tavsiye etmem. O tarz aydınlatmalarla sadece görünüş olur. Bir de kasanız daha hızlı ısınır.

Isı evet söz konusu ama o kadar etki yapacağını düşünmüyorum ama yeni açtım PC'yi bir saat çalışsın bakayım LED'lerdeki sıcaklığa bir bakacağım ama pek olacağını sanmıyorum bir değerlendireceğim teşekkür ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…