RGB Klavye Önerisi

100TL'lik klavyeyi atacaklarını düşünmüyorum. Fiyat performans ürünlerini severim demişim. Oyun oynuyorum demişim. Bunlar bence yeterli detay. Ama illa bütçe istiyorsanız ortalama 500TL olsun diyelim. Ama 1000TL'ye kadar düşünebilirim.

Önceki mesajımda da belirttiğim gibi 1000tl yi geçmezse sevinirim. Ortalama 500tl civarı arıyorum ama 1000tl ye kadar düşünebilirim dedim. 1000tl üstü benim için fazla.

SteelSeries almayı düşünüyorum. Normalde bugün alacaktım ama kapalıymış yarın gideceğim. Apex 3 ve Apex 3 TKL arasında kaldım. TKL hem ucuz hem de rgb ışık kalitesi videoda hoşuma gitti. Normal Apex 3 ün rgb ışık kalitesi okadar iyi değil gibi. Numpad yok TKL de. Çok sorun çıkarır mı? Hiç TKL kullanmadım oyunlarda etkiler mi Numpad olmaması? Ve sesi çok çıkıyor mu sessiz olursa daha iyi benim için. Düşünceleriniz neler?

SteelSeries almayı düşünüyorum. Normalde bugün alacaktım ama kapalıymış yarın gideceğim. Apex 3 ve Apex 3 TKL arasında kaldım. TKL hem ucuz hem de RGB ışık kalitesi videoda hoşuma gitti. Normal Apex 3'ün RGB ışık kalitesi o kadar iyi değil gibi. Numpad yok TKL de. Çok sorun çıkarır mı? Hiç TKL kullanmadım oyunlarda etkiler mi numpad olmaması? Ve sesi çok çıkıyor mu sessiz olursa daha iyi benim için. Düşünceleriniz neler?

Sanırsam çok çıkmıyor ama normal Apex 3 almanızı öneririim ışıkları aynıdır diye tahmin ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı