Çözüldü RGB kontrolcüsü anakarta nasıl takılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Hüseo

Centipat
Daha fazla  
Merhaba fanlarım 6 pinli bu yüzden coğaltıcıya takıyorum ancak çoğaltıcıyı nereye takacağım emin olamıyorum ve işi de sakata almak istemiyorum yardımcı olabilir misiniz?
3 pinli çıkışı jrainbowa tak diyorlar ancak oyle bir yer yok anakartta rgb_headeramı takacağım.

Şurayada resetsw kumandanız olmadığı zaman takın diyorlar kumanda var kafam iyice allak bullak oldu.

Dosya Ekleri

• IMG_20231113_200735.jpg
    76,3 KB · Görüntüleme: 27
  • IMG_20231113_200724.jpg
    79,1 KB · Görüntüleme: 26
Çözüm
3 pini Add Gen 2 portuna takacaksınız, anakartın altında. Jrainbow aynı zımbırtının MSI tarafındaki ismi, ASUS Add Gen 2 olarak isimlendirmeyi tercih etmiş.
3 pini Add Gen 2 portuna takacaksınız, anakartın altında. Jrainbow aynı zımbırtının MSI tarafındaki ismi, ASUS Add Gen 2 olarak isimlendirmeyi tercih etmiş.

Çözüm
3 PIN'i add gen 2 portuna takacaksınız, anakartın altında. JRAINBOW aynı zımbırtının MSI tarafındaki ismi, ASUS add gen 2 olarak isimlendirmeyi tercih etmiş.

Tamamdıır şunun ıcın kac tane şey okudum vıdeo ızledım sadece sunun ıcın ya teşekkürler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…