RGB kontrolcüsü için 4 pinli RGB LED önerisi

Aserdar

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba Falcon X kasaya sahibim. Fotoğraf da belirttiğim gibi Kasanın yan tarafında RGB kontrol ünitesi var. 6 fan girişi 2 tane de LED girişi var. Ben Kasama RGB LED döşemek istiyorum. RGB kontrolcüme direkt bağlayabileceğim 4 pinli LED model önerir misiniz? Buradaki girişler anakarat RGB LED girişi ile aynı formatta mıdır? Anakartım RGB LED desteklemediği için kontrolcüye bağlamak istiyorum. Şu ürünlere bakabildim:

1) DARK DKCFLED Ultra Bright RGB LED Şerit (21x LED) (RGB Kit Uyumlu - 4pin Bağlantılı) Diğer Aksesuarlar DARK
2) Phanteks RGB LED Strip Bilgisayar Aydınlatma Combo Seti Fiyatı

47680599_2228865923812888_5065336282595459072_n.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
MSI RGB Led almanızı öneririm. Ama sizin sisteminizde nasıl çalışır onu bilemem çünkü kontrolcüler bazen desteklemeyebiliyor.
Bu model uyumlu değil sanırım
Dark sadece kendi kontrolcüsü ile uyumlu, almayın.
Birçok üreticinin RGB kontolcüsünde 4 pinlik LED girişler var anlamadığım bu girişlere uygun LED şeritleri nereden temin edeceğimiz. Ya anakart uyumlu ya molex ya da kendi kontrolcüsü ile alıyorsun.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı