RGB LED'leri kontrol etme programı önerisi

4w3e

Centipat
Yer
Adana
Daha fazla  
Anakartım Gigabyte kendi programı 10 saniye ayarladığım gibi kalıyor LED'ler sonra takılıp kalıyor harici başka program var mı? Neredeyse bu yüzden anakart alacağım ya.

Firmaya da mesaj attım.

Dosya Ekleri

• dasd.PNG
    dasd.PNG
    37,3 KB · Görüntüleme: 336
Çok başarısız ilginiz için teşekkür ederim

Her halde bu yüzden anakart değişeceğim ya ilerleyen zamanlar da bakalım.
Anakart üzerinden kontrol etmek şart değil derseniz harici bir kontrolcü de kullanabilirsiniz ledler için. Ne amaçla ledleri kullandığınızı bilmediğim için kesin bir şey diyemiyorum. Ancak ilgilenirseniz harici kontrolcü olayıyla, piyasada ucuza sayılabilecek kontrolcüler mevcut. Güç kaynağı olarak da ayrı bir adaptör bağlayabilir ya da direkt güç kaynağından besleyebilirisiniz ledleri. Aklıma başka bir şey gelmiyor.

Anakart üzerinden kontrol etmek şart değil derseniz harici bir kontrolcü de kullanabilirsiniz LED'ler için. Ne amaçla LED'leri kullandığınızı bilmediğim için kesin bir şey diyemiyorum. Ancak ilgilenirseniz harici kontrolcü olayıyla, piyasada ucuza sayılabilecek kontrolcüler mevcut. Güç kaynağı olarak da ayrı bir adaptör bağlayabilir ya da direkt güç kaynağından besleyebilirisiniz LED'leri. Aklıma başka bir şey gelmiyor.

RGB Fusion programı ile kontrol ediyordum masaüstünden güzel oluyordu ne olduysa artık çalışmıyor harici almam ya komple anakart değiştirip yazılım üzerinden kontrol ederim öyle istiyorum.

Geri
Yukarı