RimWorld kolonistler rastgele yerde ve zamanda avcılık çıkartıyor

Empina256

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben RimWorld oynarken işte adamlar zıt pırt yerde "X kolonist ayı yemek için ayı avlıyor"diyorlar. Ben bu durumu nasıl düzeltirim? Envanterde bir sürü at var ama avcılık yapmak istiyorlar ve ölüyorlar. Bana biri bu durumu nasıl düzeltebileceğimi açıklasın. Bunlara plaka zırhı giydirsem bir fayda görürler mi bu tür durumlara karşı (yaralanma sakatlanma ölme enfeksiyonv vb.)?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (43).png
    Ekran Görüntüsü (43).png
    3,8 MB · Görüntüleme: 30
Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben RimWorld oynarken işte adamlar zıt pırt yerde "X kolonist ayı yemek için ayı avlıyor"diyorlar. Ben bu durumu nasıl düzeltirim? Envanterde bir sürü at var ama avcılık yapmak istiyorlar ve ölüyorlar. Bana biri bu durumu nasıl düzeltebileceğimi açıklasın. Bunlara plaka zırhı giydirsem bir fayda görürler mi bu tür durumlara karşı (yaralanma sakatlanma ölme enfeksiyonv vb.)?
Kolonistlerin özelliklerine göre İş sekmesinden ayarladınız mı ?

Durduk yere oluyor bunlar.ağaç kesmeye gönderiyom sonra nadiren "x kolonist ayı yemek için ayı avlıyor." yazısı çıkıyor.ve o iş atama sekmesini mi kastediyon.
Evet iş atama sekmesinden ayarlanıyor bunlar iş sekmesinde öncelik numaraları var 1-2-3-4-0 diye bunları ayarlarsan örneğin kolonistin avcılığını 0 yaparsan sen emir vermediğin sürece avlanmaz vb.

Yeni konular

Geri
Yukarı