Çözüldü Rina Roleplay dosyaları virüslü mü?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Foxystal

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar, Öncelikle bu server gerçekten başarılı bir server ve zamanında oynadım fakat. Virustotal, windows defender vb. şeyler 30 40 50 adetten fazla virüs çıkartıyorlar. Sunucu sahibi bu konuda "Crypter ile şifrelendiği için virüs göstermektedir." demekte.

Eskiden paylaşılan kaynak kodlarını internetten buldum fakat yeni sürümlerde eklenip çıkarılmadığından emin olamıyoruz.
Kaynak kodları buradaymış.

Virüslü mü?

Çözüm
Merhabalar, Öncelikle bu server gerçekten başarılı bir server ve zamanında oynadım fakat. VirusTotal, Windows Defender vb. şeyler 30 40 50 adetten fazla virüs çıkartıyorlar. Sunucu sahibi bu konuda "Crypter ile şifrelendiği için virüs göstermektedir." demekte.

Eskiden paylaşılan kaynak kodlarını internetten buldum fakat yeni sürümlerde eklenip çıkarılmadığından emin olamıyoruz.

Virüslü mü?

SA: MP sunucularının Client'leri genelde böyle sözde şifrelenir ve çoğu da bal gibi virüs içerir. Sonra da "sorumluluğu kabul etmiyoruz" derler.
Merhabalar, Öncelikle bu server gerçekten başarılı bir server ve zamanında oynadım fakat. VirusTotal, Windows Defender vb. şeyler 30 40 50 adetten fazla virüs çıkartıyorlar. Sunucu sahibi bu konuda "Crypter ile şifrelendiği için virüs göstermektedir." demekte.

Virüslü mü?

SA: MP sunucularının Client'leri genelde böyle sözde şifrelenir ve çoğu da bal gibi virüs içerir. Sonra da "sorumluluğu kabul etmiyoruz" derler.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı