Riot Client açılmıyor

CraxSever

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ben Valorant, LoL gibi oyunları oynamak istiyorum. Google sitesinden indiriyorum dosyayı açtıktan sonra Valorant indirmek için bir program açılıyor (kur) seçeneğine basıyorum ama bastıktan sonra program kayboluyor ve bir daha açılmıyor. Masaüstüne gelen Riot Client kısayolud a çalışmıyor. Bilen birileri yardım edebilir mi acaba?

Merhaba arkadaşlar, ben Valorant, LoL gibi oyunları oynamak istiyorum. Google sitesinden indiriyorum dosyayı açtıktan sonra Valorant indirmek için bir program açılıyor (kur) seçeneğine basıyorum ama bastıktan sonra program kayboluyor ve bir daha açılmıyor. Masaüstüne gelen Riot Client kısayolud a çalışmıyor. Bilen birileri yardım edebilir mi acaba?
İndirdikten sonra yeniden başlattınız mı? Bazen hata kodsuz açılmayınca yeniden başlatıp sorunu çözebiliyorum. Veya görev yöneticisinden arka planda çalışıyorsa kapatıp tekrar açıyorum.

Hangi Windows sürümüne sahipsiniz?

Hangi Windows sürümüne sahipsiniz?
win 10 pro

Görev yöneticisinde de kapanıyor mu Client.
hiç açılmıyor

İndirdikten sonra yeniden başlattınız mı? Bazen hata kodsuz açılmayınca yeniden başlatıp sorunu çözebiliyorum. Veya görev yöneticisinden arka planda çalışıyorsa kapatıp tekrar açıyorum

hiç açılmıyor nereden yeniden başaltacağım

Geri
Yukarı